şükela:  tümü | bugün
  • bugun dedikoduları ayyuka çıkan haber.

bu kadar büyüyen hiçbir elektronik firması daha ileri gidemedi. phillips, jvc verilen örnekler.. çünkü obez insanı yürütemezsiniz. hantallaşır. ani hareket, refleks yapamaz.

apple'ı yakalamak istiyorsa bir strateji değişikliği şart. tecrübeyle sabit !!

--- spoiler ---
    güney kore medyasında çıkan haberlere göre, abd'li hedge fon firması elliott management'ın baskıları sonucunda, samsung yöneticileri şirketi ikiye bölebilir. samsung hisselerine yatırım yapan fon yöneticileri, şirketin ikiye bölünerek telefon gibi ürünleri üretip pazarlayan yüksek kazançlı şirketin ayrılmasını, şirketin kâr oranını ve hisse değerlerini düşüren diğer ürünlerin ise farklı bir şirket altında toplanmasını istiyorlar.
    --- spoiler ---
  • soz konusu olay birlesik devletler icinde apple'a yetismek ise, samsung bundan 1.5 sene oncesine kadar zaten samsung telecommunications america adi altinda telefon ureten sirketi ayri tutuyordu genel sirketten. ne alaka? 1.5 sene once samsung electronics america ile birlesti telefon sirketi. samsung, hedge fon firmasi elliott'u sikine takmaz, hedge fonlari ile alakali tum yapilari veya kisileri kafasina gore istedigi gibi sekillendirir. samsung ozel bir sirket degildir, devlettir.
  • guney kore'deki paralellerin i$idir, ciddiyim.
  • samsun ve g diye bölünmez umarım. milattan önceye uzanan bir tarihi var samsun'un patenti falan hepsi bize aittir. eğer böyle bir bölünme olursa dava açar kazanırız.
  • ben hep apple kullandığımdan umrumda olmayan olay.

kürt esprisi yapacaktım ama eksilersiniz diye yapmadım. bir de ırkçı diye mesaj atarsınız falan hiç uğraşamam akşam akşam.
  • ben de hep apple kullandığımdan benim de umrumda olmayan olay.
  • sam ve sung diye bölünürse, ilk kısmı sam amcanın ülkesi, sung kısmını ise kim il-sung alır olay tatlıya bağlanır.
  • orosspu cocuklari kimsiniz lan siz samsungu boluyosunuz kodumun boluculeri. bu guney kore milleti ayakta oldugu surece dimdik duracak ve bolunmeye izin vermeyecektir. gotleerrrr
  • ikisini de dene tarafını seç
  • bence samsun ve g diye bölünsün. samsun kısmını da bizimkiler alsın. böyle türk samsun şirketinin yeni adı samsunt olsun.