şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: anlat sen seversin yalanı)

boş reklam.
  • bunlarin telefonlari bir ara ucaklarda anons ediliyordu patlama tehlikesi yuzunden. utanmadan rakibe giydiren reklam mi yapmislar bi de.
    iki gune kalmaz unutulacak reklam
  • bir iki yılda çöp olan, takılan, donan, kasan, gözle görülür yavaşlayan samsung'un iphone'u çarpıttığı reklam.
  • neden iphone 6 kullandıklarını anlamadım. galaxy s9, iphone 8 olmasa da iphone 7'yle rekabet edebilecek bir cihaz.

bundan sonra 2021 yılı gibi galaxy s12 ve eşdeğeri iphone x karşılaştırması içeren bir reklam bekliyorum.
  • şu ana kadar hiç samsung ve iphone kullanmamış biri olarak söylüyorum; saçmalığın daniskası olmuş reklamdır.

ayrıca, yeni çıkardığı modelle 3 yıl önceki modeli kıyaslayacak kadar da vizyonsuz bir markadır kendileri. başka da söyleyecek bir şeyim yok hakim bey.
  • apple fanı arkadaşlar bunun bir reklam olduğunu anlayamayıp, iphone savunuculuğuna başlamış.
  • samsung'un aslında apple reklamı yaptığı reklam. yorumları okumakta fayda var:

>>> "are you so unsure about your 2018 cellphone you have to compare it to something released in 2014??"

>>> "at least apples 4 year old phone still gets software updates....?"

>>> "its funny, but the joke is on samsung, why make an ad just to compare older iphone to the latest samsung galaxy??"

>>> "iphone 6 released in 2014 vs s9 released in 2018. come on, samsung, at least compare your s9 with iphone x or 8.

also, making fun of the notch is like making fun of 90% of the android market, since they all followed apple with the notch."

>>> "you make fun of one 4 years old phone
    why you galaxy s5 don’t have android 8?
    why you don’t compare s5 vs iphone 6
    cuz both phone come out the same year?"

>>> "3-4 year old iphone comparing to a 2018 samsung flagship.. seriously!!!!!! at least compare a galaxy s6 with the iphone 6 then you will see how bad the s6... is can't stop laughing ?"
  • yazik yaaa. ne kadar "fakir" insanlar var! tanim: samsun'gun kendini gomdugu para kaybi is
  • reklamda samsungun iphoneun eski modelini kullanmasi konusunda elestiri yapilmasini anlayamiyorum, surekli yenisi cikiyor ve sizin eskisini kullanmaniza izin vermeyip guncellemelerle yavaslatiyorlar, donmalar monmalar hayatinizi zorlastiriyor, halbuki bizimkinden al omur billah kullan diyor iste adam. yoksa kendini asagi gorme ya da benim en iyi model senin uc eskinle anca kafa kafaya gelebilir biz de salagiz bunun reklamini cektik gibi bir durum yok.
  • iphone 6s’imi alalı 2 sene oldu takır takır kullanıyorum hala ben. onlar 2 senede leş olan telefonlarına baksınlar diyorum. ki şu an mevcudiyette iphone 6’yı bırak 5s kullanan arkadaşlarım bile telefonlarından memnun.
    tanım: samsung’un kendi telefonlarını daha fazla eskittiği halde suçu apple’a atan samsung reklamı.