• hakkı yenilmiş ve aşağılanmış futbolcu.

kendisi de diyor 18 yıllık futbol kariyerimde hep saygı çerçevesinde hareket ettim diye. yahu bu adam tam bir profesyonel. nice takımlarda oynadı; nice teknik direktör, başkan gördü ve ben ilk kez kadro dışı bırakılıp aşağılandığını görüyorum.

ırkçılık gibi son derece hassas bir konu üzerinden açıklama yapması mağdur edebiyatı gibi gelebilir fakat söz konusu eto'o ise kesinlikle söylediği her şeye inanırım. kıymetini bilin ya şu futbolcuların. drogba da öyleydi. geldi kral gibi karşılandı ki gerçek bir kral bana göre ve gelmesi imkansız gibi bir şeydi. sonra birkaç maç iyi fakat real madrid ve chelsea deplasmanlarında kötü oynadı diye aforoz ettiler adamı. şimdi kıymetini anladılar. umarım antalyaspor taraftarı eto'o'nun arkasında durur da şu kendini bilmez başkana en büyük cevabı onlar verirler. bir eto'o daha yok çünkü, olmayacak.
  • müneccim değilim. ama demiştim bunları :

şimdi yine söylüyorum. belki bu da tutar : devre arası beşiktaş teklifte bulunabilir. olmazsa antrenörlük kursuna yazılır samuel. ancak biz onu futbol oynarken görmek istiyoruz. isterse katar'da oynasın.
  • ceza alması gereken bir durumda ceza aldığı için ne alakaysa "siyahiyim diye oluyor bunlar" diye ağlamaya başladıysa çoktan beşiktaşlı olmuş. hayırlı olsun
  • valla eto'o iyi oyuncu ama olay ne ara ırkçılığa geldi onu anlamadım.

ya bilmediğimiz bir şeyler var ya da bazı insanların kendini haklı çıkarmak adına tehlikeli sularda yüzmede her hangi bir beis görmemesi gibi bir durum var.
  • bu adam no to racism olayini suistimal ediyor gibi geliyor bana. nerede canını sıkan bi olay olsa bana ırkçılık yapıldı demeye başlıyor. drogba'ya, sow'a niang'a, demba ba'ya daha bir sürü örneğe gosterilen sevgi ortadayken pek inandırıcı gelmedi bana.
  • kendisi kürt olsaydı ırkçılık iddiasına inanırdım. ancak bu ülkede ten rengi yüzünden birilerine yapılan olumsuz davranış bir elin parmaklarını geçmez.

ben inanmadım.
  • bir zamanlar barcelona'da oynarken de bana ırkçılık yapıldı diyerek takımdan ayrılmıştı. şimdi de ayrılma vakti gelmiş demek ki fazla gitmeyin adamın üstüne.
  • ben de bu ırkçılık olayına inanmıyorum. hele ki türkiye'de. gerçekten bu ülkede avrupdaki istisnasız her ülkeden önde olduğumuz belki de en önemli gurur kaynağımız olan şey(siyahi oyunculara karşı) . siyahilere karşı ırkçılık sadece emre belözoğlu tarafından yapılan ve drogba'ya gösterilen muz olayıdır aslında oklar burda sadece fenerbahçeyi işaret ediyor gibi görünse de çok münferit bi durumdur ben kulübü bu yüzden ırkçı diye yaftalamam.
    bu ülkede siyahileri bizim kadar seven bi millet yoktur herhalde . adam bi gol atar alır boynumuza dolarız ötesi var mı! :)
    ismail abi yanlış yapıyorsun.
  • 'kendisi kürt olsa ırkçılık iddiasına inanırım'
    diyen türk düşmanlarını göstermiştir.

ayrıyetten son yıllarda yaşananlara bakınca ülke de ırkçılık sadece türklere yapılıyor.

evet yanlış okumadınız türklere yapılıyor. son yıllarda gündemi takip eden haber izleyip okuyan herkes art niyetli değilse bunu farketmiştir.
hesabın var mı? giriş yap