şükela:  tümü | bugün soru sor
  • imdb'den fragmanları takip ediyorum, ulan gene her filmde bu herif var.

türk usulu yorumlayım. ne para kaldırıyordur birader?
  • pulp fiction'da hayatinin performasini sergilemis olan usta aktor. ozelikle uzun diyalog sahnelerinde tim roth'u ve john travolta'yi korkunc mukanasa yetenekleri ile altederken, ve filmin basinda haklamaya gittikleri veledin cizburgerini ve sprite'ini tuketirken mimikleri ve sozleriyle kirip gecirir.
  • al pacino'nun başrolünü üstlendiği 1989 yapımı sea of love filminde oynamış, filmin sonunda cast kısmında da "black guy" olarak yazılmıştır.
  • that’s great, just like sam l. jackson,
    -who’s that ?
    have you ever seen any movie ever ?
    he’s the black guy.

(bkz: ted 2)
  • dunyanin en iyi motherfucker telafuzu kendisindedir..
  • herhalde en çok filme dahil olmuş oyuncu dalında rekor bu adamdadır. hangi filmi izlesek bir yerinden ya çıkıyor, ya da çıkacakmış gibi hissediyoruz.

ayrıca filmlerde kulağımıza sıkça çalınan motherfucker'ı en dehşet yorumlayan kişidir.
  • django unchained'de bildiğin döktürüp ağır rol çalmıştır herkesten. kurt oyuncu tabirini perfect çekerek yeniden tanımlamış abimiz.
  • aslında tarantino kendisini kill bill'de oynatmayı düşünmüyormuş. ama abimiz aramış taro'yu, "lan ibnetor! yeni film çekiyomuşsun ama ben oynamıyomuşum. çabuk bana bi rol ver, sikmiyim belânı!" diye atar yapmış. taro da demiş "gözümsün" ve piyanisti yazmış...
  • bir kaç papel bulduktan sonra çekeceğim lanet olası kısa filmde oynaması için teklif götüreceğim kahrolası zenci aktör. adam lanet amerikalıların gerard depardieu'sü ahbap. bulduğu her lanet olası filmde oynuyor. lanet olsun dostum! biraz para teklif etsem lanet olası sünnet düğününde bile oynar bu herif. hadi ama sam, para sende zaten bok gibi dostum. artık biraz seçici olsan diyorum ahbap, sen ne dersin, ha?