şükela:  tümü | bugün
  • internet üzerinden spor malzemesi, tshirt vs almak isteyenler için önerebileceğim bi adres.
    www.samuraysport.com
    oldukça profesyonelce hazırlanmış bir site. kim yaptıysa ellerine sağlık.
    geçen yaz mağaza mağaza dolaşıp bulamadığım nike tshirtünü yarı fiyatına buldum burda.
    sitenin ismini daha önce duymadığım için ödemeyi kedi kartıyla yapmaya pek de hevesli değildim ki teslimat anında kapıda ödeme seçeneğini görünce daha bi sevdim bu siteyi. aklınızda bulunsun
  • muazzam bir web sitesine, makul fiyatlara ve harikulade ürünlere sahip ağırlıklı olarak nike ürünü satan firma. ürünler tabii ki orijinal. ayrıca hızlı çalışıyorlar. müşteri hizmetleri de müşteriye karşı çok kibar.
  • ismi başta garip gelse de gayet uygun fiyatlarla spor malzemesi satan, siparişimi yollamadan önce sipariş özelliklerini arayarak teyit ettiren alışveriş sitesi. bununla birlikte mobil siteyi iyileştirmeleri gerekiyor. umarım kaliteyi bozmadan devam ederler.
  • müşteri hizmetleri süper çalışan site. ayrıca fiyat olarak da gerçekten rakipsiz.
  • 1-3 günde kargoya veririz diyip hakkaten de o sürede kargoya veren, müşteri hizmetlerine bir şey sorunca hızlı ve düzgün cevap alabildiğiniz site. yapması gerekeni yapan firma görünce seviniyoruz artık..