• super insanlar. hepsinin amk!

bu basligi neye yonlendirirler, nasi duzeltirler acab.
  • farklı sebeplerle aşık olan insanlardır.
    sayısı 50-100 civarında olabilir. ama çoğunu hissetmemişizdir bile.

aynen bizim aşık olup hissettirememiz gibi.

edit: insanlar kimi zaman aşık oldukları kişilere açılamaz. aslında bazen karşı taraf ta aynı hisleri besler. kimisi öz güven eksikliğinden kimisi imkansızlık düşüncesinden dolayı olabilecek ilişkiler daha başlamadan bitebilir. bir şekilde açılmak lazım.
  • sana şöyle söyleyeyim;
    öyle aşık oldum demekle herkes aşık olmuş oluyorsa sonsuza devreden ama inanmakla ilgili şeyse sıfırda çakılıp kalan insanlar, insanlarımız...

(bkz: herkesin sevdiği kimsenin aşık olmadığı biri olmak)
  • bugüne kadar bir kişi aşık oldu daha da olmaz sanırım.
  • aşık olmak demeyelim de hoşlanmak diyelim.

çoğu insan hoşlandıktan sonra gidip konuşamadığı için aşka dönüşmemiştir. eğer ki böyle düşünürsek yazar arkadaş haklı, bir çokları hoşlanmıştır ondan ama sayı abartı. 100 tane kız tanımamışsındır hayatın boyunca biraz az salla canını yediğim.

edit: "100 tane kız tanımamışsındır hayatın boyunca biraz az salla canını yediğim. " bu yazdıklarım üzerine bi açıklama mesajı aldım ve arkadaş bir kazanova imiş yazdıklarım için özür diliyorum :). ben kendimi baz aldım galiba. üzdü açıkcası.
  • değeri bilinmesi gereken insanlardır zira insan denen mahluk değerlerini varken anlamıyor
  • insanı değerli hissettiren,hala umudun olabileceğini düşündüren insanlardır.
  • şu ana kadar sadece bir kişi ve bu bir kişinin kalbimdeki yeri hala en güzel ve en sıcak yerdir.
  • nasıl şizofren oldum
hesabın var mı? giriş yap