• senaristlerden bir ricam olacak...

  lütfen tüm süper güçlüler iyi karakter olmasın. süper gücü olup da kötülük yapan karakterler de eklemeniz lazım. özel yetenekli çocukları kaçırıp bu çocukları yalnızca bir iki mafyavari elemanın silahıyla saklayan kötü adam olmaz. kötü adamımıza yardım eden süper güçlü insanlar da olursa tadından yenmez.
 • kendini izlettiren dizidir, müzikleri çok güzeldir, sinema kalitesiyle ilgili sikindirik yorumlar yapmak istemiyorum ama gözüme de hoş geliyor genel olarak.

  karakter tahlilleri gayet iyi, betimlemeler başarılı; her türk dizisi gibi uzunluktan nasibini almıştır ama hoş görmek gerek. güzel lan valla bak izleyin boş bi zamanınızda.
  edit: iki üç bölüm sonra sıçtı çok dayanmadı.
 • az once yayinlanan bolumde kullanilan taksinin plakasi 90 la basliyordu..

  ayip lan..
 • şu 90 plakalı aracın gizemini söyleseler diye beklediğim dizi...

  bu arada konu işlenişi gayet güzel.
 • başta sihirli annemvari bir şey olacağını düşünsem de şuan için bence izlenilebilr
 • dizinin özgün oldugu fikrini cikarin kafanizdan öncelikle dizi ispanyol bi dizinin alinma yapimci aaciklama yapmisti en azindan izlemedigimiz dizileirn ve devaminda ne olacagi hakkinda fikrimizin ´olmadigi dizileri alip cevirsinler söyle keyifle izleyelim bende

  bu arada bu hafta kötü karakter olarak tilkinin kardesi girdi diziye onunda özel gücleri var ve dizi dahada hareketlenmeye basliycak sanirim iyi oldu iyi:)
 • dizi yayınlanmadan önce set ekibini sibel kekilli ziyaret etmişti. erotik dizi sanmıştım o haberi görünce, vay anasını türk kanalları gece kuşağında çığır açmış falan demiştim.
  şahsi kanaatim izlenilesi bir dizi olduğu yönünde, haydi rast gele.
  merak edenler, bilmeyenler için; (bkz: sibel kekilli)
 • ihtirassız yaşamayan turk insanlarını sonunda dikkate aldılar. allah o insanların belasını versin, şimdi surekli iyilerle kotuler savaşacak mutlu musunuz? how i met your mother, friends bu başarısına nasıl ulaştı biliyor musunuz? çunku dizilerde ihtiras yoktu, birileriyle savaşılmıyordu.

  senaristler burayı okuyor sanırım. biri kotu karakterler girsin demiş bu hafta anında eklediler. lutfen şu saçma kotu karakterleri diziden çıkarın. guzelim diziyi bok edeceksiniz.

  ve son olarak:

  şu saçma yavaşlatmaları kaldırın n'olur. 1 saatlik bolumu yavaşlatmalarla 2 saat yapıyorsunuz resmen. yapmayın be.
 • hastane tabelasına labaratuvar yazılmış. arabaya 90 plaka koyulmuş. komik insanlar velhasıl.