şükela:  tümü | bugün
  • sana şiir yazdım, hani benim için yazılmış bir şiirin bile yok derdin ya. derdindi bu, hani ben hep başkalarına yazıyordum şiirlerimi, şiirlerimde sarışınlar olurdu, saçlarında güneşler yanan. sen esmerdin oysa, küserdin. bak şimdi sana şiir yazdım, bu boş sayfada. görünmez harflerle işledim mısra mısra. boş bir sayfa bu evet, adınla doldurdum ben adımın üstünü. bir biçimde hayatımın romanı aslında. yani biyografinin oto olanı. son model bir şiir yazdım sana.
    bir hayat nasıl oto anlatılır bilemeden bu boş kağıdı uzatıyorum sana. al , senin için yazdığım hayatımın en güzel şiiri.

sana şiir yazdım, dergilere yollamadım, hiç bir antolojide geçemeyecek yani , uyduruktan da olsa, yalan ödüller almayacak, sevdiğim arkadaşlarım şımartmayacak , aa bu ne güzel şiir diye, sana yazdım bu şiiri, sadece sana. sana şiir yazdım ama aslında başkaları da okusun istiyorum içten içe.. ama yapamam, anlayacağın, anlayacakları bir dil değil çünkü bu.

sana şiir yazdım, nedense gittiğin güne denk düştü tarihi, ben geç kaldım, sen çok yanıldın.