şükela:  tümü | bugün
  • daha çaylaklığında yazarlara özelden hakaret savurmaya kalkışan çomar. yallah edin sözlükten gitsin.

edit: kendisinden bir özür mesajı geldi. demek en azından "yanlışını düzeltme eğiliminde bir çaylak arkadaşımız" diyebiliriz.
  • çaylak haline bakmadan özel mesajla hakaret eden arapperest bir aktroll.

sözlükte bunları yazar yapmamak gerekiyor. sözlük yönetimine duyurulur.

kısacası

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • aktroll engelle geç.
  • kendisi gereksiz bir insandır. hükümet taksimin ortasına sıçsa doğal yaşamı destekliyor diyebilecek bir yalama kabiliyetine sahiptir.
  • sözde sözlükteki örgütçü birini vurduğu için 6 sene içeride yatan benim de ağzıma 14'lüyü doldurmadığına pişman olan bok.
  • şerefsiz, haysiyetsiz, köpek oğlu köpeğin birisidir.
    babana ettiğim selamı hatırla. anana lafım yok it.
  • bi bok bilmeden anlamsızca bildiği şeyi savunan bir adet gerizekalı.

ulan adama diyorum ki bak dostum yanlış biliyorsun bak doğrusu aslında şu. bana ne dese iyi "sizin gibiler meclis tv yi izleyerek boş konuşuyor"

ulan mal herif adam tasarı veriyor zaten konu hakkında bak uzmançavuşlara silah verilmiyor diye yok hala veriliyor diyor he amk meclis yanlışlıkla öneri tasarı yapıyor zaten allah' ın kör cahili.

uzak durun ve engelleyin
  • küfürbaz bir aşağılığın teki. entryleri ne bok olduğunu gösteriyor zaten. umarım böyle çaylaklar yazar yazılmaz da sadece kendi çöplüklerinde ötmeye devam ederler.
  • sözlüğü küfür için kullanan bir beyinsiz. özel mesajla sana fikrini soran oldu mu demiş. sözlüğe yazmak için fikrimizi sormalarını bekleyeceğiz sanıyor.
  • tam bir katıksız andaval.
    bundaki beyni kuşa taksan utancından intihar eder, allah kurtarsın, ailesine sabır versin.