şükela:  tümü | bugün
  • ev fırınında ekmek yapımı dahil unlu mamül tarifleri veren bir youtube kanalı. youtube

karantina günlerinde sıkıntı ve procrastination birleşince youtube ne önerirse izler oldum* .
  • hiçbir bilgiyi paylaşmaktan kaçmadan videolarında evde yapılamaz denilen tüm unlu mamüllerin yapımını anlatan youtube kanalı.
  • takip edilesi bir youtube unlu mamül tarif kanalıdır. bir sokak simidi tarifi var ki evde yapması hem çok kolay hem de inanılmaz lezzetli oldu.
  • verdiği tarifler birebir tutuyor, fırıncıdan daha iyi ekmek, gevrekçiden daha iyi gevrek yaptım. lahmacunu unutmuşum o da çok başarılı oldu. boyoz tarifi de vermiş onu da yaparsam ikinci meslek fırıncı ilan edeceğim kendimi görsel
    görsel
    görsel
  • müthiş tarifler veren youtube kanalı.
    ankastre fırında somun ekmek tarifinin sonucu için görsel
  • yurdum evinde, sıradan, herkeste bulunan leğen, yer sofrası gibi malzemelerle yapılan hamur işlerinin pastaneden çok daha güzel olabileceğini gördüğümüz kanal. sahibi fırın ya da pastane işletiyor sanırım. hamuru dinlendirme zamanlarına bire bir uyunca benim gibi beceriksiz birinin elinden bile harika işler çıkar oldu. severek takip ediyor ve korkmadan deniyorum yaptıklarını.
  • çocukluğumun lezzetini yapmış bugün sütlü mısır aşı... gecen gün halamın tarifini denedim ama olmadı. rahmetli babaannemin yaptığı lezzet başkaydı. usta nın tarifini deneyeceğim. denedikten sonra bildirim yazacağım. bugüne kadar çok tarifini denedim hiç şaşmadı.