• bugün bu şirketten 2 adet dijital çerçeve satın aldım. web sitesinde yanlış bilgi verdikleri için yanlışlıkla yazdıkları ve benim aldığım ürünün bir üst modeli olan ürünü ben talep etmeden gönderdiler. teslimatı 24 saat içerisinde ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiler. telefon ile aradığınızda karşınıza süreç yazılarını ezberlemiş robotlar değil ayşe hanım, murat bey gibi derdinize gerçekten çözüm bulabilecek yetki ve zekada çalışanları çıkıyor. üstine bir de 120 liralık çerçeveyi 65 liraya verdiler ki kaymaklı ekmek kadayıfı.
  • müşteri hizmetleri atılan maile karşılık geri dönüş zamanında rekor kırmışlardır. valla pes!..

email gönderilme zamanı : 13:40
    telefonla geri dönüş zamanı : 13:44
  • sanal alışveriş için tercih ettiğim başarılı bir site.
  • bayramda dolanırken imac 27 inch, i5 işlemcili modelin havale fiyatını yalan olmasın 2.500-2.600 tl civarında gördüm. rakam çok iyi, diğer siterlere baktım falan ama içim rahat etmedi, hata olabileceğini düşündüm ve rakamın yüksek olmasından dolayı bilgi almak için mail attım. ürünün fiyatını ve stok durumunu teyit etmelerini istedim.

bayram sonrasında cevap gelmeyince siteye giriş yaptım tekrar ve evet fiyat 4.500 tl küsür.

tamam hatalı olabilirsiniz, sipariş vermemişim, ödeme yapmamışım bari biraz etik olun, özrü dileyin, hata ettik deyin, tepki verin be insanlar. yorumları falan okuyunca siteye sempati duymuştum ama şu davranış tamamen saçmalık. kendilerine selamlarımı iletiyorum ve alışveriş yapanların dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum.
  • iş bankasının verdiği indirim kodu ile duyduğum web sitesi. hakkında yazılanlar şüpheye düşürse de siparişi verdim bakalım. gelmezse galaksiler arası savaş çıkartırım ona göre afdsafds.

edit: neyse ki sipariş geldi, savaşa çıkarmama gerek kalmadı*.
  • teknosa'da halen 249 ytl'ye satılmakta olan braun cruzer3'ü 140 ytl'ye aldığım site.

http://www.sanalmagaza.com.tr/
  • çeşit çeşit efes dünyası ürünlerini alabileceğiniz alışveriş sitesi.
  • parasını ödediğim siparişimi, dolardaki artıştan dolayı belki iptal ederim diye bekletip, 22 gün sonra güç bela gönderen firma. madem öyle dolar yapın fiyatlarınızı kimse almasın. siz de rahat edin biz de .
  • 24 saatte kargoda diyerek cuma akşamı verdiğim siparişi çarşamba günü olmasına rağmen hala bana ulaştıramayan sanal market. olum sözünüze inanıp alışveriş yapıyoruz, tutamayacağınız sözleri niye veriyorsunuz hea? ayıp değil mi?
  • shopandmiles.com üzerinden satın aldığım ürünü 22 gündür kargoya vermeyerek rekor kıran firma. daha önce üç kere, bu hafta gönderiyoruz diyerek beni geçiştirdiler. sonuç, son görüşmede yine bu hafta dediler. bakalım bekleyeceğiz.

he bir de şöyle numaraları var. sizi arıyorlar, siz telefonu açtığınız anda meşgule düşürüp; sizi aradık ama ulaşamadık diye mail ile geri dönüyorlar.

siz siz olun bulaşmayın.

edit: 36 gün oldu ürünüm hala yok. yakında bir rezalet başlığına konu olmayı hakediyor sanırım.
hesabın var mı? giriş yap