şükela:  tümü | bugün
 • gold bilgisayar'ın kurduğu gittigidiyor tarzı açık artırma ağırlıklı alışveriş sitesi.

  % 3'lük komisyon oranı ve peşin fiyatına 12 taksit uygulamasıyla, gittigidiyor'un tekelini kırmasını bekliyoruz. şimdilik ürün yelpazesi kısıtlı olmakla birlikte başka bir platformda (forum, gittigidiyor, sahibinden vb.) anlaşılan kişinin ürününü bu site üzerinden daha ucuza ve güvenli bir şekilde alınabileceğini düşünüyorum*. bu kampanyaları tutulana kadar kar etmemeyi göze aldıkları izlenimi veriyor.

  (bkz: www.sanalpazar.com)
 • satışlar için komisyon oranı %5'e çıkmıştır.
 • herşey peşin fiyatına 3-6-9-12 taksitle satılıyor burda. yalnız benim anlamadığım satıcı parayı peşin alırken alıcı taksitle alım yapabiliyor mu? öyleyse süper.

  edit: evet lan öyleymiş. satıcı parasını trink alırken alıcı taksitle ödüyormuş.
 • "opucukle odetmeyecegiz, cunku bedava" seklinde reklam yapan firma.

  suradan gorulebilir:
  http://img294.imageshack.us/…94/3158/sanalpazar.jpg
 • pazartesi günü başlattığı benzersiz teklif oyunuyla ziyaret patlaması yaşamış e-ticaret platformu. 10:00 - 12:00 saatleri arasında 5 teklif hakkınızı kullanıp, oyun sonunda eğer o günün en düşük benzersiz teklifini vermiş iseniz verdiğiniz teklif üzerinden günümüzün en popüler ürünü iphone 4'ü satın alma şansına sahip oluyorsunuz. e pek güzelmiş dediğinizi duyar gibiyim.

  oyunun son günü olan cuma günü ise yine günün en düşük benzersiz teklifini veren oyuncu iphone 4'ü 99 tl'den kazanıyor. e bu daha süper tabii :)

  hadi bu entriyi okuyarak zaman kaybetmeyin...
  http://www.sanalpazar.com/
 • kullanıcıların film kategorisinde rahat rahat kopya dvd-blueray-divx sattıkları platform.
 • yapılan her satış sorunludur. hem alıcıyı hem satıcıyı yorarlar. ödemeyi alırlar ancak onay vermezler. her alışverişte 1-2 gün parayı içeride ekstra tutarlar. muhattap bulamazsınız. telefon açsanız mesaj bıraktırırlar, canlı canlı bir insanla konuşamazsınız. kısacası uzak durulası bir sitedir.

  ekleme:
  ürün sanalpazar.com üzerinden alınır. ödeme yapılır. ödeme kredi kartından çekilir. hatta ödeme kredi kartı ekstresine bile yansır. ama site hala kart kontrol edilmektedir der. aradan 3 gün geçer. hala kart kontrol edilmektedir derler. muhattap bulunamaz, telefon açılır canlı biri yoktur karşıda, sesli mesaj bırakırsınız cevap veren olmaz. paranız gider, ürün gelmez. öyle bir sitedir.

  bu site sayesinde artık gold pc ve hızlıal.com dan da alışveriş yapmayacağım. ne de olsa sahipleri aynı.
 • sözde piyasadaki alışveriş sitelerine rakip olmak istiyeyen ezik internet sitesi. müşteri temsilcisi diye bir seçenek yok telefonun diğer ucunda. sanal pazar'a hoşgeldiniz, sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakınız. biiiip. bu kadar.

  hasbinallah ve nimel vekil

  edit: sözlük okuyorlar galiba mesai saatlerinde. şunu yazar yazmaz onaylandı ödeme. seni seviyorum sözlük.
 • piyasa fiyatı 500 tl civarında olan samsung f480 marka telefonu arkadaşım buradan 205 tl'ye aldı ve şu an kanlı canlı ellerimde duruyor. gerçekten de f480. gaza geldim ve bende bi açık arttırmaya girdim ve piyasa değeri 640 tl olan samsung m8800 pixon 'ı 248 tl'ye aldım.