şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanal sınıf nedir ?

  sınıfımız; sanal ortam üzerinden bir araya gelmiş üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler tarafından oluşturulmuş ve en basit işleviyle bir soru çözüm grubuyken büyük ölçekte dershane görevi gören, dershaneye gidemeyen öğrencilerin dershanesi olma görevi gören bir platformdur.

  sanal sınıfın amaçları nelerdir ?

  üniversiteye hazırlanan "12. sınıf", "mezun grubu", "9/10/11 erken hazırlık grubu" olan tüm öğrenciler için seviye ve alan ayrımı yapmaksızın en başta "soru çözümü" sonrasında "toplu deneme çözüm etkinlikleri", rekebet güdüsü aşılamak ve üst seviyede kalmak için yapılan "challenge aktiviteleri", sınav sürecini tüm yıla doğru şekilde yayabilmek adına oluşturduğumuz ve sürekli olarak bütün üyelerin katkılarıyla beslenen "tavsiye bölümümüz" ve yalnızca sanal sınıf'ın "ders paylaşım" bölümünde bulabileceğiniz pek çok yardımcı kaynak, not, dosya, doküman vb her sınav öğrencisinin ihtiyacı olan tüm her şeyi bir araya getirerek sınava hazırlık yolunuzu sizinle aynı yoldan geçen ve gececek olan insanlarla beraber yürümenize uygun ortam ve kosulları hazırlamaktır.

  https://discord.gg/qrsw6h bu linki kullanarak önce discord uygulamasını indirdikten sonra gruba giriş yapabilirsiniz. grup içerisinden görselleri ve 2018 yks öğrencilerimizin sonuçların bir kısmını isntagram sayfamıza attık. oraya da bu https://www.instagram.com/sanalsinifdiscord/ baglantı üzerinden bakabilirsiniz. takip etmeyi unutmayın.

  grupla ilgili daha fazl bilgiyi ilerleyen günlerde instagram sayfası ve bu başlık altından vermeye devam edeceğiz.
 • yıl içinde davet aldığım ama katılmadığım sınıf. şimdi geldikleri konumu görünce zamanında katılmadığım için pişman etmiştir.*

  sınava çalışan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, bu yolda çok değerli bilgiler edinebilirler.