• eren holding'in geleneksel çadır günlerini sanal ortama da taşıdığı site . lacoste , gant , g-star ,nautica ,rivieras markalarında %70 e varan indirimler var.faydalanmak isteyen sözlükçülere duyurulur. ben 2 tane rivieras attım sepete.www.sanalcadir.com
  • tam olarak çadır fiyatları olmasa da indirimli bir kaç ürün var, fena sayılmaz.
  • 23 şubat 00:00 da yeni indirim başlayan ve başlar başlamaz sitesi çöken uber aşmış teknlojik site...
  • bazı ürünlerde piyasanın 70-80 tl aşağısında fiyatlar söz konusu. ama site o kadar dandik ki güvenemedim.
  • bir iadeyi 20 günde yapmayı beceremeyen, müşteri ilişkileri telefonu çalışmayan, alışveriş yaparsanız karşınızda muhattap bulamayacağınız site. eren holding vs diye güvenip de alışveriş yapmayın
  • ürünleri göndermeyen, iade talep etmeniz halinde iadeyi bir türlü alamadığınız, telefonla ulaşabileceğiniz bir muhatap bulamadığınız, maillerinize standart cevaplar dönen site. eren holdingin genel merkezini basıcam o olucak sonunda.
  • erken davrandığınız zaman sezon ürünlerini yarı fiyatına alabiliyorsunuz ki ben aldım
  • bayramdan önce satın aldığım 5 parça üründen oluşan sipariş bayramdan sonra teslim edildi, ancak paketin içerisinden 4 parça ürün çıktı. yıllardır internet alışverişi yaparım, ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. eren holding'den beklenmeyecek bir hata.

gene de hatadır, olabilir dedim ve müşteri hizmetlerine yazdım bakalım, sonucu buradan paylaşırım.

edit: şaşırtıcı şekilde bir buçuk saat içinde ve akşamın bir saatinde (21:15) gerekli kontrollerin yapıldığına ilişkin dönüş yapmışlar, haydi hayırlısı.

edit2: bir gün sonra, bu sabah para iadesi yapılacağına dair e-posta iletisi aldım, sanıyorum müşteri ilişkileri beklediğimden iyi çalışıyor.
  • olmayan ürünü satan, daha sonra hiç haber vermeden siparişi iptal eden, parasının iadesini ise bizim sipariş ne oldu diye sorduğunuzda yapan, sipariş ile para iadesi arasında haftalar geçen site. pişmanlık.

edit: para iadesini de parça parça yapabilen site.
hesabın var mı? giriş yap