şükela:  tümü | bugün
  • eski http://www.eternal.com.tr/ domaininin yeni adresi. ankara kocatepe tarafında selanik caddesinin sonunda yeralır.şimdiye kadar yaptığım alışverişlerden,garantiden beni hiç pişman etmemiştir.
  • ilk denememde guvenilir ve hizli oldugu yonundeki tahminlerimde beni yaniltmamis olan online alisveris dukkani. uygun fiyatta sundugu urunun teslimatini da gayet hizli gerceklestirdi. ups le calisiyor. profesyonel bir arayuzu var. simdilik memnun bir musterileriyim.
  • yeni versiyonu açılmış olan online mağaza, adres aynı tabi. http://www.sanalmarketim.com/
  • aldıgım mouse ertesi gün elime ulaştıgında evde 5dk sessizlik ortamı oldu , bir internet sitesinde tedarik ancak bu kadar hızlı olur.
    ayrıca mousu piyasanın baya altında bi fiyata almıştım
  • web marketing association (wma) tarafından düzenlenen ve dünyanın en prestijli yarışmalarından biri sayılan "2007 webaward competition" web yarışmasında "computer retailor" kategorisinde "standard of excellence" (mükemmelik standardı) ödülü alan site.
  • pek memnun olduğum elektronik alışveriş sitesi. bir kere hangi ürünlerin stokta olduğunu görebiliyorsunuz ve stoktaki ürünler 17:00'ye kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya veriliyor. sitelerinin tasarımı da çok güzel ve profesyonel. fiyatlar da weblebi, hepsiburada gibi sitelere göre uygun. kesinlikle tercih edilesi.
  • müşteri hizmetleri oldukça kaliteli olan bir site. diğer tecrübelerimden sonra ilaç gibi gelmiştir. hatta şu yazdıklarımı siparişlerim elime geçmeden yazabiliyorsam gerisini siz düşünün artık.
  • herkese rahatlikla onerebilecegim bir site. ulke sartlari icinde tutturduklari bu yuksek bati standartlari nedeni ile saskinliga neden olabiliyorlar. zaten zor begenen eksi sozluk camiasinda bu denli ovgu almalari anlamlidir.
    siteleri, aktif olarak kullandigim yabanci alisveris sitelerinin bile eline verir. tasarimi ve islevselligi asmistir. fiyatlari normalin biraz uzerinde olabilir ancak distributoru olduklari kimi markalar icin en iyi rakamlari da verebiliyorlar. ayrica ups degil mng cargo ile de siparisleri gonderebiliyorlar.
  • eternal bilgisayar tarafından kurulmuş, en taze teknoloji burada sloganını kullanan online alışveriş sitesidir.
  • (bkz: ben buyum)