şükela:  tümü | bugün
  • sanalpazar'ın ödeme yapıldıktan sonra "ödemeniz havuz hesaba aktarılmıştır. kontrol edilmektedir." diyerek ödemeyi günlerce bekletmesidir. şikayetvar.com'da da bir sürü şikayet var bununla ilgili.

sanalpazar.com deneyimim benim de bu yönde olduğu halde dün gene alışveriş yapmak zorunda kaldım, en son alışverişimden bir yıl sonra. geçen seneki alışverişim ile gene aynı sorunla karşılaştım. dün ödemeyi gündüz yapmıştım ki hemen kargoya verebilsin satıcı bayrama sarkmasın; ancak halen havuzda bekliyor ödeme. birkaç kere mesaj attım müşteri hizmetlerine ve cevap tabii ki "ilgili birime ilettik."

yurt içi kargo'nun sistematik olarak evde bulamaması gibi bir durum söz konusu sanalpazar.com'da. bu kadar tesadüf olması mümkün değil.

sanalpazar.com'dan uzak durun. bir rezalet başlığı açmadım, bu bir rezalet değil yaşanan rezaletlere göre; ama suser arkadaşlara bir tavsiye niteliğinde burada dursun.

edit: parasını geri alamayan alıcılar için önerim şu ki chargeback yöntemi ile bankaya başvursunlar ilgili ekran görüntüleri ve mesajlaşmalar ile. azami süre dolmadan paranızı geri ödüyor banka çok yüksek ihtimalle.
  • hakkında aylardır batıyor çıkıyor haberleri dönen sitenin yaptığı uygulama.

kullananlara müstehak.
  • kullananlara müstehak entrysini okumadan alışveriş yaptığım site. bir daha kullanmam kullandırtmam. hala onaylanmadı hiçbir şey.
  • gugil amcanin aradigin zamazingo en ucuz burada satiliyor diyerek beni yonlendirmesi sonucu faka basmamdir bu site. saticinin gunlerce stokta yok ama gelecek diye urunu gondermemesi bir yana satisi iptal ettikten sonra 2 hafta gecmesine ragmen paranizi da geri vermez bu site. mesaj attiginizda da piskin piskin sitemizden baska urun alabilirsiniz derler. sakin bulasmayin. uc kurus fazla verip n11 ya da hb gibi guvenilir yerlerden alisveris yapin.
  • 1.5 seneyi aşkın süredir ödeme yapmadılar bana.
    geçmiş olsun