şükela:  tümü | bugün
 • şenol ayla ve timuçin oral'ın "sanat üzerine psikolojik sohbetler" düsturuyla hazırladıkları yeni program. açık radyo'da her pazartesi saat 11'de yayınlanıyor. ayrıca eşzamanlı olarak programın twitter hesabından görseller/ müzikler paylaşılmakta.

  https://mobile.twitter.com/sanat_uzun

  edit: ikinci yayın döneminde günü de saati de değişmiş. bundan böyle cuma günleri, saat 13'te.

  zamanın ötesinden gelen edit 2: üçüncü yayın dönemi birtakım değişikliklerle gelmiş. yeni saati 14.00, bu yayın döneminde timuçin oral yok ve en üzücü tarafı, artık yarım saat yayınlanacak yalnızca.
 • her hafta aksatmadan dinlediğim, benim için zamanı durduran, yazılarıma ve resimlerime ilham veren, şenol ayla gibi sanatla nefes alan insanların varlığı sayesinde insanlığa inancımı tazeleyen program.

  bu sezon timuçin oral henüz gözükmese de şenol ayla'nın o huzur veren sesi ve içten anlatımıyla program su gibi akıp gidiyor. özellikle birkaç hafta önceki magritte programında elimden kalem düşmedi, çok şey öğrendim. şimdilik iki sezondur yayındalar. umarım uzun soluklu olur program. iyi ki varlar.
 • bana hayat veren program. kimi zaman gözlerimde yaşlarla, kimi zaman tanımadan büyük bir muhabbet beslediğim şenol ayla'nın ince bir gözlemiyle tüylerim diken diken dinliyorum. kronik bir asosyal, kendine yazarları ve ressamları dost edinmiş biri olarak onlardan bu denli hevesle bahseden bu güzel kadın konuşmaya hep devam etsin istiyorum. o uzun listesi hiç bitmesin, bize yeni yeni ufuklar açsın.