şükela:  tümü | bugün
  • sanat atak'ın kontrası sanırsam.
  • su an twitter daki favorim hesabim. yazdiklarina ve elestirilerine bayiliyorum. takibe almanizda fayda var.
  • milleti iyi rezil ediyor.

ama keşke sanatla sınırlı kalmasaydı ifşaları.

belki başka konulara yönelik yan hesapları da vardır, bakmak lazım. *
  • seçimden sonra yıllık izne çıkan twitter suser'ı
    timeline'da özleniyor
  • sanatla ilgili birşeyler yapmayı denemiş ancak başaramamış ... bir travması var belliki. zira bu kadar öfkeli ve aşağılayıcı olmak ve sanatçılara bu kadar acımasız ve takıntılı olmak normal bir şey değil. bence acil bir terapiye ihtiyacı var. etrafında da kendini eleştirmen sanan (meltem tüzün vb.) gibi çapsız tiplerin takıldığı bir hesap.

son bilgi: birkaç aydan beri piyasada yok, kim olduğuna dair ciddi duyumlar var kulislerde.
  • kendini cool zanneden ama gereksiz birsürü şeye burnunu sokan muhtemelen geçmişinde öğretmeni resmini beğenmemiş tip.
    uzun süre iyi lan adam sanat manat, destekliyor arada hataları görüyor falan diyordum ki hesap gossip girl’e, sabah programında onu bunu çekiştiren kim olduğu belirsiz magazin karılarına döndü.
    bilader sen kimsin bi tipine hayatına bak diye içimden sinirlenip, unfollowladım.
    çükünde midir ?
    çükümde mi ?
  • arak işleri ifşa eden hesap. dedikoduya sarmasa daha iyi.

ekleme: artık takip etmediğim hesap. retweetleri ile yıldırmıştır. senin dedikodu ve “atar” gündemin benim de gündemim olmak zorunda mı, bu ne yahu?! ayrıca, işin kalitesine, tekniğine, içeriğine dair paylaşımlar faydalı ama karaktere, kişiliğe, yani işe değil şahsa yorum yapmaya başkayınca sular bulanıyor. neyin övülüp neyin yerildiği belli olmuyor. neyse takip etmiyorum artık.
  • sürekli birilerine sallıyor, eleştiriyor. bazen sırf kişisel hoşnutsuzluğundan, o kadar da kötü olmayan bir işe ve sahibine nefret kusabiliyor.

kendisine yönelik birkaç eleştiri geldiğinde ise direkt cinsiyetçilik, türcülük, homofobi vs. (aklina ne gelirse artık) ile suçluyor cevap olarak. kaldı ki ortada öyle bir durum yok.

(bkz: ardı yanık)
  • muhtemelen hasta olan şahıs. bunu şakasına demiyorum, gerçekten psikolojik sorunu olan birisi. dışardan uzun süre takipçisi olan hala da takipten çıkmayan biriyim fakat gerçekten sorunlu olduğunu düşünüyorum. bu tipler eleştiriden hakaretten zevk alır, komik sanar vs. o yüzden ailesi falan varsa tanıyanı söyleyin.