şükela:  tümü | bugün
  • zeytin dalı operasyounda görev yapan kahraman mehmetçiğe sanatçılarımız moral ziyaretinde bulunmuşlar.
    erhan yazıcı, tamer karadağlı, volkan severcan, yavuz bingöl, erhan güleryüz, mustafa ceceli'nin de aralarında bulunduğu sanatçılar hatay'a geldi.

yavuz bingöl yaptığı açıklamada "son cıa raporunda pyd'nin pkk'nın suriye'deki milis gücü olduğu açıkça belirtildi. sayın cumhurbaşkanımızın dediği de oydu. yapılan operasyonu ben şahsen çok meşru görüyorum" dedi.

mustafa ceceli: "zeytin dalı operasyonu, tüm türkiye'nin ... taşın altına elini koymak var.. sınıra yakın bir ilçede yaşıyor olabilirsin ve hedefe konmuş da olabilirsiniz hem fikri hem zihni olarak moral ve motivasyonu yükseltmek çok kıymetli. sanatçı mehmetçik el ele." dedi.

https://www.ahaber.com.tr/…tek-icin-hatay-sinirinda
  • genellikle show ve ün peşinde olan sanattan bi haber kişilerdir bazıları akil adamlık döneminde pkk ile ara buluculuk yapmıştır.
  • askere moral ve destek açısından böyle ziyaretler önemli ancak mustafa ceceli ne demeye çalışmış pek anlamadım.
  • mustafa ceceli için "sen gelme ulan ayı" diyesim var. maaşallah ne doymaz iştahı varmış. dini imanı sömürdü etti, sıra milli duygulara geldi. bu adamı böyle bir aktiviteye ısrarla dahil eden kim, merak ediyorum. seni sevmiyorum mıstıfa. babanı da sevmezdim zaten...