şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yayınlanan projeleri arasında şehir kıraathanesi göze ilişen, akp hükümetiyle ilişkili pek çok kurum ve kuruluşla iş yapmış -elbette yapabilirler ancak pazar dinamikleri dışında insan yürütücüleri ve paydaşlarını merak ediyor- bir çok displinli reklam ajansı.
  • yalnız iç mekanda kubbenin altına dümdüz tavan geçiyorsan ne anlamı var ki o kubbeyi yapmanın... sanatistanbul adını almışlar da bu sanat değil olsa olsa sanatın kötü bir taklididir.

    (bkz: kötü taklit)
  • logosu aztek mitolojisi ve folklörünü anlatan bir kitabın kapağından araklanmış olan tipik yeni türkiye şirketi. ayrıca enteresan bir şekilde http://www.alimcocuk.com.tr/ sitesiyle bir bağlantıları var. nasıl bir bağlantı bilmiyorum ama sitelerinde kullandıkları logolarını oradan yönlendirerek almışlar. gerçekten bunların işlerine akıl sır ermiyor.

    edit: alimcocuk.com.tr'yi yapan goldsoft yazılım bunların sitesini de yapmış ancak wordpress sanırım kendi alanlarında barındırıldığından logonun yönlendirme url'si oradan görünüyor. bir de sitenin girişine alelacele bir açıklama eklemişler, şuradan görülebilir.