şükela:  tümü | bugün
  • kasarım / tasarım vakfı üyesi mimarlıktan yemeğe, objeden terliğe kadar geniş bir yelpazeye sahip lüks tüketim dükkanı...
    aslında kendilerini genel olarak beğeniyor ve sık sık tüketiyorum ama gel gör ki "garsonlarım bile şekil önümden çekil" tarzı bu dükkanımsı restaurantta yemek yemek dayak yemeğe eş, çirkin snob hareketlerle sinirimi bozuyorlar ve her seferinde şamarı yiyorlar, gel gör ki ürün toplamayı çok iyi beceren bir baş ve ekip var, takip etmeden duramıyor insan...

hoş sırf annesine marka çıkartıcam diye eşeğin şeyine su kaçırdı* ve alaturkalıkta çığır açtı enis, o da ayrı bir skandal ama pespayelik bizim genetik kodumuzda olduğundan, en üstten en alta kadar tanıdıkla iş yapma saçmalığından profesyonelliğe hiç vakit bulamıyoruz, bunu da hoşgörüyorum da!!!

web sitesine eşek kadar enstelasyon yazmasını hoş göremiyorum be kardeşim... sen 3000 liraya terlik sat ama yaptığın işi yanlış yaz... işte burda tüm saygımı yitiriyorum... karşımdaki kim olursa olsun birden minnacık kalıyor...

(bkz: enstalasyon)