şükela:  tümü | bugün
  • yoldan çıktım geldim
    kuyuya düştüm kendim
    tırmandım parmaklarımla
    kirlensin tırknaklarım da

nakaratıyla henüz çıkmış yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı. bu aralar türk gruplarımızın synth'i keşfetmesiyle hafif tame impala rüzgarları esmeye başladı. bu güzel bir şey ama hala enstrümental olarak bir doluluk vermiyorlar bize. bu şarkı da bunun bir örneği.
  • bozcaada'da bir restoran.

4 kişi için gelen mezelerin fiyatlarının 4, porsiyonlarının neredeyse 1 kişilik oluşu (öyle anlatıldığı gibi çok da iyi değillerdi ayrıca), ana yemeğin bir kaç defa hatırlatılmasına rağmen getirilmemesi ve son olarak hesabın kontrol edilmesiyle birlikte 100 küsür liralık bir fazlalık tespit edilmesi ile keyif kaçıran mekan.
  • girisiyle mustafa sandal'a (90lardaki hali tabii) selam cakmis yuzyuzeyken konusuruz sarkisi. ben de diyorum sarkinin adi neden sandal.
  • yaz biterken loop'a alinip icinde kaybolunasi sarki. kendileri hakkinda soyle buyurmus; "tüm dijital platformlarda ve terk edilmiş yazlık diskolarda.”
  • bide en super kokulu tutsu bu agactan elde edilir
    ayrica bu tutsu ba$ agrisi
    ve sindirim sistemindeki rahatsizlara iyi geliyomu$ diyede bi rivayet var
    yakayim ben hemen
  • dünyanın en fotojenik nesnesi.
  • okuyabileceğiniz en güzel metinlerden biridir,

duygu güles yazmış:

http://bachibouzouck.com/…em&id=4509:sandal&lang=en
  • yeni nesil indie grupların synth'i keşfettiği anın resmidir.

şarkı efsane.
  • leziz bir yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı.bugün itibariyle müzik ortamlarına düştü.gün içinde kaçıncı defa başa sarıp dinlediğimi sayamadım.aynen devam beyler.
  • yine release radar sayesinde dinlediğim, ağzımı yüzümü dağıtmış yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı. kaan boşnak'ı sahnede izlediğimden beri pek sevmiyorum ama şu şarkıları yaptığı için nefret de edemiyorum. adamı sadece dinlemek gerek, kendisi buna örnek.