şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ıstanbul beyoğlunda lise öğrencisi doğukan köksal'ın sandalyeye bağlanarak yakılması olayı. ışid ruhlu canileri uzakta aramaya gerek yok sanırım.
  link
 • bunu yapan da bunun gibileri yapan diğer yaratıklar gibi 'insan' olamaz.. baba hiç olamaz.. bu insanlar neden böyle vahşi?neden bunca kin? o kadar kısa ki hayat zaten.. bir de bu zulmün sebebi nedir? insanları ne için öldürüyorsunuz?
  zaten ölecekler.. zaten öleceğiz..

  --- icerik ---

  beyoğlu’nda, metruk bir binada sandalyeye bağlanarak yakılmış halde lise öğrencisi 18 yaşındaki doğukan köksal’ın cesedi bulundu. olayla ilgili köksal’ın babası gözaltına alındı.
  istanbulda vahşet lise öğrencisi yakılmış halde bulundu

  istiklal mahallesi dikbayır sokak üzerinde akşamüzeri bir binada ceset görenler polise haber verdi. olay yerine gelen polis ekipleri, 18 yaşındaki lise öğrencisi doğukan köksal’ın sandalyeye bağlı cesediyle karşılaştı. cesedin yakıldığı da tespit edildi.

  olay yeri inceleme ekipleri ve savcılığın incelemesinin ardından ceset, otopsi için adli tıp kurumu’na kaldırıldı.

  olayla ilgili doğukan köksal’ın adı öğrenilemeyen babası gözaltına alındı.

  polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

  --- icerik ---

  diri diri bu zulme maruz kalmak.. hem de haber doğru ise baba denen yaratığın yapması.. söz yok.. tükendi hepsi..

  yapan her kim ise aynı şekilde ateşlerde yanar umarım..

  zavalli çocukcagiz.. allah sevenlerine, annesine de sabır versin..
 • şu an tek düşündüğüm bunu yapan orospu çocuklardan çok o an yaşıyor muydu?
  amına kodumun evlatlarına ben yazmaktan bıktım bunlar insanlara zarar vermekten bıkmadı. amına kodumun çocukları birinin canını acıtmak, birine kötü davranmak nasıl insanın hoşuna gidebilir ya da bunu normalleştirebilir.

  bunu yapanların da yanmasını isterdim o ateşte ama anca lafta kalır. böyle ülkenin de hatta dünyanın da amına koyayım. orospu çocuğu dolmuş dünya.
 • inanılmaz cinayet. henüz 16 yaşındaymış zavallı çocuk.
  haberde dediğine göre çocuğun babası gözaltına alınmış.
  kesin işin içinde başka iş var.
  çocuk kötü işlere bulaşmış olabilir. kötü kişilerin kurbanı olmuş olabilir.
  eğer gerçekten kurbanın babası yaptıysa bunu, çocuğun kendisinden olmadığı sanrısında olabilir. başka bir olasılık da dna testi yaptırmış gerçekten kendisinden olmadığını görmüş olabilir. cinnet getirip cinayeti işlemiş olabilir. gerçi bu kadar planlı işlenmiş bir cinayet öyle anlık bir sinirle açıklanamaz.
  korkunç.
  mahalleli de o metruk binadan şikayetçiymiş uzun süredir.
  önceki şikayetlerde kesin ulaşıldı binanın sahibine. büyük ihtimalle maddi durumu olmadığından bir girişimde bulunamadı binayı yıkıp yenilemeye yönelik. tabi binanın sahibi bir şey yapmayınca güvenlik güçlerinin elinden ne gelir? özel mülk sonuçta. ama artık birisi de öldüğüne göre herhalde bir şeyler yapma hakkına sahip olmuşlardır. artık bir önlem alınır.
 • okurken gözlerimi büyüttüğüm başlık. olum ne yapıyoruz lan biz?
 • nereye gidiyoruz insanlık olarak arkadaş. 18 yaşında henüz bir lise öğrencisi. bu şekilde ölecek ne yaptı bu insanoğlu. korku filmlerini aratmayan bu canice olay hem de istanbul'un ortasında. çok kötü. çok çok kötü...
 • bunlar nasıl travmalar. bunlar nasıl sayko insanlar.
 • insan yok insanlık yok. her yanımız şiddet ve vahşet. nereye gidiyoruz değil, neredeyiz biz ?