şükela:  tümü | bugün
  • 2019 seçimlerine 1 milyon müşahit ile katılmayı hedefleyen proje. sandık güvenliği için çok geniş bir çalışma yapacağına benziyor. twitter hesaplarından aldığım tanıtımları şu şekilde sandık gücü tanıtım. uzaktan eğitim alıp sınava gireceğiniz sandık gücü portalı sitesinden üyelik alınacak. ikamet bölgenizi seçip gönüllü olabileceksiniz. türkiye'nin her yerinde kendi imkanlarımla görev alabilirim" seçeneğini işaretleyerek kritik sandıklarda görev alabilirsiniz. eğitim altyapısı liste şeklinde olacakmış. eğitimi tamamlayıp sınavı geçenlerle çağrı merkezi irtibata geçip, kişiyi teyid ederek atama yapacaktır.atama sonrası sistem sertifika oluşturacak, seçim zamanı geldiğinde müşahit başvuru işlemlerini kolaylaştırmak üzere kullanılacaktır. portalı ise henüz açılmamış.sandık gücü mehmet ali çelebi anlatımı
    açıkçası ben çok etkilendim. sandık güvenliği için böyle büyük bir oluşum kuşkusuz herkesin isteyeceği bir topluluk olacaktır. gerektiğinde oy ve ötesi gibi bağımsız kuruluşlarla da ortak çalışacaklarmış. seçim dönemlerinde adından bol bol söz ettireceği de kesin. 1 milyon donanımlı müşahitin seçimlere etkisini siz düşünün artık.
  • 2019 seçimleri için 1 milyon müşahit projesinin sitesi açıldı. siz de bölgenizde görev almak için üye olabilirsiniz. sandıkgücü.com daha 999 bin üyeye ihtiyaç var arkadaşlar. çeşitli eğitimlerle sertifika verilecek. ülkemizin kaderinin belirlendiği seçimde görev almak isterseniz üye olun lütfen. arkadaş çevrenizlede paylaşın tavsiye ederim. adil seçim için elimizden geleni yapalım. sandık gücü tanıtım burda neler yapacaklarını anlatıyorlar. çok sevindirici gelişme. eğer başarılı olursa oy ve ötesinden bile sistemli olacağa benziyor.
  • iyidir hoştur da, bu ysk ve 298 nolu seçim kanunu ile seçime girmek ne kadar anlamlı olur karar verebilmiş değilim.
    kendime sözüm var, ysk konusunda muhalefet partileri adım atmadan oy kullanmayacağım.
  • önümüzdeki kritik seçimlerde gönüllü esasına dayalı sandık güvenliğini sağlayacaktır.
    https://www.sozcu.com.tr/…pici-aciklamalar-2306955/
  • oy vermek vatandaşlık görevidir. gider kişisel görevini yaparsın.

oyu, sandığı korumaksa çok daha önemli bir vatandaşlık görevidir. kendi hakkını da komşunun hakkını da korumuş olursun.o nedenle bu oluşum çok önemlidir, vatana hizmettir. takdire şayandır.
  • sanırım yarattığı etki ile güdük kalmış gibi duran oluşum. umarım yanılırım.
    an itibarı ile anasayfalarında görünen durum şu:

"987717 gönüllü daha bekleniyor."

hedeflenen gönüllünün %1,2'si ancak bulunmuş henüz.

inşallah seçime daha var diyedir. inşallah oralar değerlenir. katılımcı akar seçime kadar.
  • sistem olarak çok hazır bir sistem. tek eksiği insan gücü şu anda. bunu sağladığında çok sağlam sonuçlar elde edileceği aşikar. sistemde her şey düşünülmüş, sadece müşahit olmaktan öte eğitimli bir müşahit olarak, gideceğiniz sandığı analiz etmiş olarak orada bulunacaksınız. seçim bulutları üzerimizde dolaşmaya başladığında umarım ilgi artar.
  • seçime bu kadar kısa süre kalmışken mutlaka katılmamız gereken oluşum.

hadi destek verin, entry neyim girin gündeme gelsin. hızlı şekilde kampanya oluşturmalıyız. eğer kampanyaya katılmak istiyorsanız iletişime geçin.
  • 30 bin kritik sandık için çağrı yapan oluşum. hemen üye oldum. kimse karışamaz.
  • kesinlikle desteklediğim ve katkı sağlayacağım oluşumdur