şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sandık gözetmeni)

düne kadar "müşa...ney??" diyen adamların bile, aydınlık bir gelecek üstlendikleri onurlu sıfat. tarih, bugünlerden bahsederken önünü ilikleyecek. emeği geçenlere helal olsun!

(bkz: oy ve ötesi)

s.s.s
  • oyuna sahip çıkmak isteyenlerin, sosyal medya hesaplarından ilgili haberleri paylaşmak dışında yapabilecekleri gerçek bir iştir. sorumluluk almaktır. şu adresten olunabilir; oy ve ötesi
  • 24 haziran cb seçimleri için oy ve ötesi kapsamında gönüllü olarak icra edeceğim görev. bazen oy kullanmaktan çok daha fazlasını yapmamız gerekebilir, elimizi taşın altına koyma vakti yaklaşıyor.

bu arada oy ve ötesinin açıklamalarına göre bu sene türkiye geneli bir gönüllülük çağrısı olacak. henüz başvurular açılmadı, açıldığı zaman editleyeceğim.
  • özellikle anadoluda çok ihtiyaç olandır.

ben istanbulda yaşıyorum ve varoşlarda görev alacağım. fakat anadolu kentleri için birşey yapamıyorum. en büyük zaaf da orada.

muhalif partilerin il ve ilçe teşkilatları çok iyi çalışmalı ve sandıkları boş bırakmamalıdır.
  • hiç kimse de ücra köşelere gitmiyor :) sen beşiktaşta, kadıköyde, karşıyakada beklesen ne beklemesen ne :) hadi yine iyisiniz instagrama story atarsınız :)
  • doğuştan fiziksel engelli bir kadınım. belki inanmayacaksınız ama; atatürk'ün emanetine sahip çıkmak olduğunda üzülüyorum en çok durumuma. seçim zamanlarında sandık müşahidi olamamak mesela...

imkânı olan lütfen oyumuza sahip çıksın. geleceğimiz sizlere de emanet!

#sandıkpeşine

https://twitter.com/…tas/status/1007228392419266560