şükela:  tümü | bugün
 • darude nin muthis gaza getiren bir sarkisidir. alir ucurur.
 • la bionda topluğunun o müthiş arapça şivesi gibi söylenmiş yegane ingilizce şarkısıdır...
 • 2001 yılında discolarda onbinlerce kez tekrarlanan, radyolarda onyedibin çeşit remixi günlerce çalınan bir darude eseriydi bu. bazı müzikli mekanlarda "zebahtan" akşama kadar çalınması ile bilinirdi. "dıdıdıdıt" dediği zaman daha, mideniz kalkar ve mekandan kaçma arzunuz depreşirdi. hoş bir klibi, güzel bir ritmi ve insanın kalp atışlarını hızlandıran bir akıcılığı olsa da, bir yerden sonra bayan, dellendiren bir parça idi. tabi ki bu özellikleri de farkedildi sonradan, radyolarda esamisi okunmayan şarkılar listesine dahil oldu. ama hala ara sıra emtivi* ve emsiyem* gibi şanellerde geceleri gösterilerek midemiz yerinden oynatılabiliyor.

  ah be radyocu kardeşler, ne vardı suyunu çıkaracak? hadi suyunu çıkardınız, dursanıza o noktada. çıkardığınız suyu, utanmadan bir de eşeğe kaçırdınız.
 • asil bomba sandstorm 1994 yilinda cast grubunun cikardigi single idi.cast o donemler patlayan britpop akimi icinde nispeten daha ozgun,daha sert ve daha şık duran bir gruptu...select,q,spin gibi bir sürü dergiye kapak oldular,o donemin bir baska ozgun grubu kula shakerla konserlere ciktilar... sandstorm onlari grunge ile britpop arasinda bir yerlere oturttu ama sonrasinda rada kalan cok seye oldugu gibi onlar da tutunamadi...neyse sozkonusu sarkinin sozlerini yazmaktan gunun bu saatlerinde beni kimse alikoyamaz... buyrun:

  i've got a sandstorm blowin' in my head
  i'm seein' many colours but the only one that's coming through
  is red
  and it's stoppin' me dead tryin' to make some tracks
  but my feet are feeling like lead
  stop being bled, stop being bled

  oh my things aren't the same
  anyone could see that if i stayed much longer
  i'd be tamed
  we stopped playing games
  i'm not pointing fingers but i'm not taking all the blame
  playin' all your games, taking all your blame

  i said oh no, i don't even care
  i guess i'll be seein' you
  i guess i'll be leaving you today
  we're just not a pair
  i know you've been trying but i just can't bear to tell a lie'

  tellin' me all your lies
  tellin' me all your lies
  lies

  let me take you by the hand
  try to understand,
  you walk me to a land,
  try to understand,
  are you nothing but a man?

  i've got a sandstorm blowin' in my head
  i'm seein' many colours but the only one that's coming through
  is red

  you know how we feel, we can't go on pretending
  and we've just got to fix the deal
  gotta make it real
  gotta make it real
 • red team'in devasal bir aracidir. tank gibi diyecegim ama oyle mekanik degil, her bir yerinden kameralar, lazerler fiskirmakta, icinde de bilgisayarlar haril haril hesap yapmaktalar devamli. bizim robotik klubunun yerinde yapip gece de orada tuttuklari icin bazi geceler bununla basbasa kalmisligim olmustur, kapip kizlara bir tur attirmak istemisimdir ama beni yemesinden korkup vazgecmisimdir.
 • bir darude eseridir ve özellikle maç tanıtımlarında ve spor programlarında sıkça kullanılmaktadır.
 • klibi cs'nin italy bölümünde çekilmiş olan süper kopuş şarkısı..
 • red bull gibidir, kanatlandirir. sahsen 1979'dan sonra yapilmis hic bir muzigi cildirasiya sevemiyorum ama, bu bi acayip geliyor. belki de cocuklugumuzdaki spor studyosu etkisidir tabii
 • james rollins adlı yazar amcanın bir kitabıdır. insanı sarıyor ama bir takım kopuklukların olduğu hissediliyor zaman zaman.

  --- spoiler ---

  ana kahramanımız dr. safia daha kitabın başında durduk yere panik atak geçirir fakat kitabın ilerleyen bölümlerinde başına onlarca fena olay gelmesine rağmen hiç panik atak geçirmez. böyle de gariptir işte bu safia.

  --- spoiler ---
 • dota turnuvalarının twitch yayınlarının da vazgeçilmezi olan gaza getiren şarkı.

  turnuva boyunca twitch chatinde insanların sürekli playlist veya şarkı nedir sorularının değişmez cevabı. klibinin youtubede milyonlar izlenmesi ise tamamen twitch kullanıcılarının eseri.