• sevmediğiniz arkadaşlarınızla beraberce izleyip onları daha da çok sevmemek, daha çok kötü anılara sahip olmak için kaçırılmaz bir zaman kaybı.
  • berbat ötesi bir film.
  • gerçekten çok kötü bir film olmuş. muhtemelen adam sandler'ın kariyerinin sonu olacaktır.
  • ya kötü film ayrı, birde 2 saat yapmışlar filmi uzata uzata, adam sandler severim ama bu olmamış hakikaten.
  • adam sandler'ın zaman zaman yükselen performansı dışında vakit kaybı bir film. netflix seri halde film çekiyorsun, bi nefes al.
  • bu filme kötü diyenleri dinlemeyin, yoksa kuklacının müthiş sahnelerini kaçırırsınız.
  • imdb puanı 5.1 olduğundan ve buradaki kötü yorumlardan dolayı tereddütle izledim lakin memnun kaldım. film bir 30-40 dakika kısa olsa efsane bir komedi filmi olacakmış.

şu haliyle de idare ediyor. fena zaman geçirmiyorsunuz ve gerçekten çok komik 1-2 sahnesi var.
  • bazi sahnelerde yavaslasa da gayet guzel film. adam sandler'den 50 first dates gibi filmler beklemeyin. filmde de bir sürü amerikalı ünlü ve ünlü oyuncular gözüküyor.

(bkz: underrated)

büdüt :

--- spoiler ---

komşunun azgın karsını ziyaret sahnesi şahane
    --- spoiler ---
  • biraz daha kısa olsa gayet iyi film. eleştirildiği kadar kötü değil. güldüğüm de oldu, duygulandığım da izlerken. imbd puanı ile alakası yok. rahat 6.7 falan görür. adam sandler gayet iyi oynuyor. yaratılan karakterler orjinal.
  • adam sandlerın en kötü filmlerinden, fakat ilginçtir sonu tahmin edilemeyen ilk filmidir. ayrıca sonu hariç bilindik adam sandler filmlerinden farklı bir turde, woody allen'ın kendi oynadığı eski filmlerine benzettim tarzını.
    adam sandler sevenler zaten izlemeli her filmini olduğu gibi, çünkü filmleri bittiğinde saçma sapan bir mutluluk hissiyatı verir insana.
    sevdiğiniz sempati duyduğunuz insanların yaptıkları en vasat işleri bile beğenirsiniz, misal çocuğunuzun şapşal bir okul müsameresi bile size broodway müzikali gibi gelir. adam sandler hayranı olarak bu filmini de beğendim.
hesabın var mı? giriş yap