şükela:  tümü | bugün
  • kendisini taciz eden şahsı adalet karşısına çıkarıp yargılatmak belki hapse tıktırmak yerine dövdürüp eğlencesine devam ettiğini belirten bir avukat.

bu adam iki gün sonra kendine gelince hayvani hareketlerini başka insanlara yapmayacak mı sanem hanım? sizin bir avukat olarak bu tarz olaylarda anlayışınız birini dövüp-dövdürüp eğlencenizi bölmemek midir?

siz avukatsınız siz adalete inanmayacaksanız bizim halimiz ne olacak? mesleğinize gösterdiğiniz ilgi alaka bu mudur?
  • ben kadına hayran oldum.
    dürüst bir kere.
    yemişim bu ülkede adaleti diyor.
    edit: tacizcisine de öncelikle dayak yedirttigi için tebriklerimi iletiyorum.
    orospu çocukları bunu hak ediyor.

edit: kadına hayran olmaktan vazgeçtim, twitter adresinde dolaşınca olayın doğruluğundan bile şüphelendim.
    bugün de yanlış kararlar aldım.
  • insanlar mesleklerinden dolayı olmayan bir şeye inanmak zorunda mı bilmiyorum. böyle salakça bir hareket için adalet sistemini meşgul etmeye de değmez. sapık sağlam bir dayak yediyse ve sanem hanımın da yüreği soğuduysa tamamdır. oyna devam.
  • sonuna kadar arkasındayım çok çok iyi yapmıştır.
    topuklu ayakkabılarına sağlık
  • ayaklarınıza, tekmelerinize sağlık sanem hanım. bir daha vursaydın, bir daha, bir dah...
  • uzun zamandan beri twitter da takip ettiğim en normal insanlardan biri. olduğu gibi. özü sözü bir mesut bahtiyar ile evlidir.
  • karizmatik bulduğum hatun kişi.
    ciddili bir işi olmasına rağmen bence insanların zekalarını güzel ti'ye alıyor
    2020 hedeflerinde bebek olmasına sevindim hatta mümkünse hamileliklerimiz aynı zamana denk gelse sevineceğim
    şöyleki
    influencer kişiliğini konuştursa ve bebek arabası önerse mesela :) hiç uğraştırmasa bizi ya da sık sık yaptığı gibi kitap önerilerine bu sefer bebek kitaplarını eklese fıstık gibi olur, sonra çocuk oyunu felan gider bu iş evet evet tamam :)
    hadi sanemişko hüso abi olsun

yanlız inst.da paylaştıkları storyde ciddi değillerse ve birileriyle dalga geçtilerse ben acayip tongaya düşmüş oluyorum hahaa ne gülerim kendime
  • mesleki başarıdan daha öncelikli hedefi sosyal medya da ilgi şeysi olmaya çalışan avukat.
    en son beşiktaş'ın stadı olan vodafone park için trafikte çok beklediği gerekçesiyle sıçmak istediğini belirttiği tweet
  • geçen gün ki poodle davası için önce takip etmeye başladığım ama sonra saçma karakteri ile yüzleştiğim avukat.

günlerdir şehitlere ağlarken bu hanım efendi bolca mülteci edebiyatı yaptı o kadar ağlamış ki bizleri de yargılamaya başlamış. kendisine ülkeyi boklayıp kaçmaya çalışanlara sıra gelmediğini yazın alaçatı yerine arada yeşilköy sahilde o arkalarından ağladığı mültecilerin yaptıklarını yada avukat olduğu için adliyede ki suç oranlarına bakmalarını söylediğim için engellemiş.

kendisine bir şehit kızı olarak soruyorum. mülteci çocuklarına ağladığı kadar adını bile bilmediği şehit (bkz: selman çankara) ' nın 1,5 yaşında ki oğluna ağlamış mı ki insanları mültecilere üzülmemek ile yargılıyor. sen git instagramla oyna daha iyi fotoğraf mekanı falan kas ne olur birileri üzerinden edebiyat kasma.

yazmak istemezdim şu başlığına ama cidden duyar kasıcılar bıktırdınız.
  • emekçi bir avukatı. ayrıca çok güzel kedisi var.

10 yıl kadar önce kütüphane önünde tanışmıştık hiç yaşlanmama gibi bir özelliği var ayrıca.