şükela:  tümü | bugün
  • seksi, güzel, tatlı, oyuncu hatun.

seneler sonra edit: ayni zamanda über yetenekliymiş.
  • kiralık aşk'ın nihan'ı.
  • hızmayı bir tek ben mi yakıştırmıyorum
  • çocukluğu eskişehir gökmeydan'da geçen oyuncu.
  • çok tatlı dişlere sahip olması yetmezmiş gibi, kocaman da bir yüreğe sahip zira hayvan barınağı gönüllüsü olur kendileri. gerek oyunculuk kariyerinde, gerekse barınak kermeslerinde hep destek, tam destek olarak yanındayız.
  • çok tatlı ve güzel olmakla birlikte yetenekli de bir oyuncu.

bir dönem kiralık aşk dizisinde izliyordum kendisini, esas kızın en yakın arkadaşını oynuyordu ve gerçekten o sıcaklığı, dostluğu hissettiriyordu. romantik sahnelerde de; patavatsızlık yaparak komedi unsuru olduğu sahnelerde de yaptığı işin hakkını veriyordu.

şimdi fikret kuşkan gibi bir ustayla karşılık oynama şerefine erişmiş ve ne yalan söyleyeyim gerçekten ilk gördüğümde afalladım.

daha önceki rolünden çok farklı bir rolü üstlenmiş ve risk almış, ama kendine güveni boşa değil belli ki. kocası ve kaynanası tarafından ezilen, göz yummaya alışmış ama içinde fırtınalar kopan, bir yandan kardeşlerine ve çocuğuna göz kulak olmaya çalışan bir karakteri bu kadar "gerçek" oynamak kolay değil. bu ülkede böyle yaşayan kadınların sayısı çok, ama bir önceki zıpır mahalle kızı rolüyle taban tabana zıt bir rolü hakkını vererek oynaması tek olayının güzellik ve tatlılık olmadığını anlamama yetti.

kendisini takip edeceğim, buraları okuyorsa da gerçekten tebrik ederim, bu yolda devam etsin. çok yönlü oyunculuğu sayesinde önü çok açık olacaktır.
  • küçük prens dövmesi vardır. piyano da çalar.
  • iyi bir oyuncu ve ekrana yakışan bir yüz kaliteli projelerde başrollerde yer alması gerektiğini düşünüyorum