şükela:  tümü | bugün
  • böyle tırt bi titleında sahibi türkiyeden başkası olamazdı

http://www.milliyet.com.tr/…gorev--ekonomi-2349956/
  • elektrik ücretsiz olacaksa desteklediğim olay. gerçi fatura başına 2439623 lira dağıtım bedeli alırlar gene.
  • trafik kolunu da bana vermişler.
    şanghay trafiğinde ne halt edeceğimi bilmiyorum.
  • üye olmadan başkan seçilebilen ilk ve tek ülke
  • enerjisinin büyük kısmını ithal eden, dışa bağımlı enerji başkanı ülke.

nereye el sallıyoruz?
  • keşke kütüphane kolu ya da kızılay kolu başkanı olsaydık şeklinde karşıladığım haber. en sükselisi bunlardı bizim zamanımızda.
  • kabineye dışarıdan bakan misali, hariçten atanan ülkedir. türkiye'dir.

seviyoruz hariçten gazel okumayı. misal, tam üyelik müzakereleri bitmeden "yarın size ab dönem başkanlığını vericez" deseler, elde tuzla koşar bizimkiler.

sahi, havai fişek patlatsa melih başkan. enternasyonel başarı neticede.

ayrıca, şangay 5'lisi değil de, 6+1'lisi desek daha doğru. *
  • şimdiden söyleyelim, doğunun kaçaklarını batı öder. bu bizde böyleyse sizde de böyle olacak. çünkü bizim liderlerimiz vatandaş ayrımı yapmaz, herkesi kucaklar. sizi de kucaklarlar.
  • türkiyedir,
    ayrıca donald trump'ın türkiye için, "they have low energy" demesine yol açacaktır.
  • büyük devletler sikmeyeceği eşeğin önüne ot vermez. bizim gibi pusulası kaymış, nereye yanaşacağını bilmeyen bir ülke onlar için bulunmaz nimet. günübirlik planlar ve stratejilerle ile yönetilen bir ülke olduğumuz için , dün o kandırdı, bu gün bu bize dost diye dış politikamızı yürüttüğümüz için, bu ülkelerin kucağına gökten düşmüş bir kısmet gibiyiz. bize sangay 5 lisinin enerji ev sahipliğini de verirler , kapısının anahtarını da verirler. ama o anahtar kapıyı açmaz , sadece ülkedeki iktidar yanlılarının gazını alır. onlar da bir şey olduk zannederler. biz şangay 5 lisine yanaştık , şimdi onlar bize yanaşmaya başlayacak. biz suriyeli, mısırlı, afganlı mültecilerle başedemezken şimdi milyar nüfuslu çine yanaştık ve onların mültecilerine hazır olalım. yakında heryer çin li olacak . bizden ağzımız açık bakıcaz.