şükela:  tümü | bugün
 • yemek tarifi videolarını youtube'da paylaşan ev hanımı (saniye karataş). içten, samimi tavırlarıyla sıkmadan anlatır.
  (ör: biber salçası yapımı)

  videosuna yorum yapan bir genci yemeğe davet ederek kalbimi kazanmıştır. allah böyle paylaşımcı insanların rızkını bol kılsın.
 • höşmerim tarifi ararken youtube'ta denk geldiğim tonton teyze. manisa salihliliymiş kendisi. kedisi de aksanı da pek tatlı.

  https://www.youtube.com/watch?v=7iolik_jvby höşmerim'i ne de güzel anlatmış.

  güzel yemek yapan son nesil maalesef iyice yaşlandı artık. görünen o ki yeni jenerasyondan pek de umut yok. iş yerinde canı sıkılan kızlar sözüm size; komikli videolar izleyeceğinize açın saniye anne'yi izleyin şiddetle tavsiyemdir.

  https://www.facebook.com/saniyeanneyleyemeksaati bu sayfaya da üye olun, her gün iki tarif öğrenseniz kârdır. bu da twitter adresiymiş https://twitter.com/saniyeanne
 • saniye anne gibi kadınların tertemiz yemekleriyle büyüdüm ben. o lezzetten uzak kaldıysanız, canınız bir şey çektiğinde nazınızı geçirecek kimseniz yoksa açın youtube'dan saniye anne yemekleri kanalını; 5 dakika sonra manisa şivesiyle konuşacak, elinizi hamur leğeninin içinde bulacak ve kendi karnınızı doyuracaksınız.

  "oğlumla mutfakta yemek yaparken ikimiz de en sevdiğimiz aşçılar olurduk. oğlum ben olurdu, ben ise saniye anne."
 • dünyalar tatlısı insan. geçenlerde bir videosuna denk geldim. böyle bir şirinlik olamaz. bana yakın geçmişte kaybettiğim teyzemi(aslında babamın teyzesiydi ama teyzem gibi severdim) hatırlattı. onun adı da saniye idi. o da böyle tatlı bir insandı. uzun ömürler diliyorum saniye annemize. efsane yemekler yapıyor, çocukları çok şanslı.
 • videolarının altındaki her yoruma eksiksiz cevap veren dünya tatlısı teyze.
 • videolarını izleyen herkesin suratında kesin bir tebessüm oluşuyordur :)
 • 76 yaşındaki annemiz damar tıkanıklığından sağ bacağı kesilen oğlunun protez masraflarını karşılamak için "saniye anne yemekleri" diye bir youtube kanalı açmış, yemek yapıyor oğlu da çekip editleyip yayınlıyor. çok çok güzel bir düşünce, destekleyelim <3
 • çeşitli yemekler yapan tonton bi youtuber. fakat türkçesi o kadar bozuk ki. daha önce de lehçesi bozuk insan gördüm elbet de ama bu kadar fenasını hiç görmemiştim.

  tarhana çorbası -> tahrana çorbası
  domates -> tomata
  rende -> irende
  limon -> ilimon
  sımsıkı kapatıyorum -> sırsıkı kapatiyam
  lahana -> ilahana
 • yemek tariflerini izlerken kendisinin o sade, oyunsuz anlatışına daldığım eli öpülesi youtuber teyze.

  sözlükte başlığı açılmadı zannedip destek olmak için açmaya gelmiştim ama ne mutlu ki açılmış, çok sevindim.

  allah sağlıklı ve uzun ömürler versin saniye anneme.
 • bazen sırf tatlı ege şivesi için rastgele bir tarifini açıp izlediğim tonton youtuber teyze.