şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rajkumar hirani'nin 2018 haziran'ında vizyona girecek filmi. merakla bekliyoruz.
 • malum ortamlara düşen film.
 • bu film nedir arkadaşlar izleyen konusunu bilen varsa açıklarsa mutlu oluruz ?
  çünkü imdb puanı 9 yönetmeni pk ve 3 idiotsun yönetmeni izlenebilecek kalitede gözüküyor ?
 • sanjay dutt'ın hayat hikayesini anlatan, başrolde ranbir kapoor denilen uyuzlar ötesi herifin olduğu film. üşenmezsem bu akşam izleyeceğim, bakalım ranbir uyuzu sanju reyiz olabilmenin hakkını vermiş mi. ama üşenebilirim de. canım acıyor zaten, bi de ranbir'in kasıntılığına katlanamayacağım. kısmet bu işler.
 • başrolünde aamir khan olsaymış '3 idiots: 2' etkisi yaratacakmış ama bu haliyle de gayet güzel olan film. filmde bollywood'un önemli starlarından nargis ile sunil dutt'un evlatlarının* hayatını izliyoruz. ayrıca gerçek hayatta da rajkumar hirani, sanjay dutt' la pek çok film çekmiştir. `:adam sonunda bir de sanjay ın hayatını film yapalım dedi herhalde` bu filmler:
  (bkz: munna bhai mbbs)
  (bkz: lage raho munna bhai)
  (bkz: p.k.)
  filme geçecek olursak en sevdiğim kısım

  --- spoiler ---

  sanjay, sete gitmemek için türlü bahaneler uydurur. babası da arabasına bir şarkı koyar. 'sesini sonuna kadar açıp tekrar tekrar dinle' der bizimkine. şarkının sözleri şöyle:
  işten kaytarırsan eğer
  avantanı alamazsın ki, hıyar*
  --- spoiler ---
 • ranbir kapoor'a karşı sarf ettiğim "uyuz" lafını ağzıma geri tıkan, hüngür höşürt ağlatmış film. şarkılarıyla, oyunculukla, çekimlerle olmuş bir film. hele o kar har maidan fateh ne güzel şarkıdır ya. umut dolu, gaz verici, duygusal. ranbir'i artık böyle ciddili filmlerde görmek istiyorum, zevzek rollerde değil.

  --- spoiler ---

  tiger tu hai, tiger. roar!

  --- spoiler ---

  yalnız anushka'ya o lensler gitmemiş... bir de ranbir'in kolları o kadar kıllı mıydı valla daha önce hiç dikkat etmemiştim.