şükela:  tümü | bugün
  • üniversiteler'in sermayeye nasıl peşkeş çekilierek oluşturulduğunun en güzel kanıtı. adam bilime gönderme yapan isim bile seçmiyor ki.
  • ilginç bir isme sahip üniversite.

sadece fenni alanlarda hizmet vermesini dilediğim.

hukuk fakültesi açmamasını temenni ettiğim.
  • akademik kadro ilanlarında görerek şaşırtan, akabinde internet sitesinin olmamasıyla kaliteli(?) eğitim sistemize karşın içimi huzurla dolduran üniversite olmuştur.
  • klima markası gibi isme sahip üniversite.
  • sanko holding'e ait üniversitedir.

(bkz: sani konukoğlu)
  • gaziantep üniversitesi'nde sanko'nun sponsor olduğu ilahiyat fakültesinin devasa binası bitmek üzereyken, ilahiyat ile aynı yıl içinde açılan hukuk fakültesi için kimsenin kılı kıpırdamamakta.

rektör bey de istediği kadar sizin de projeniz hazır, roma-osmanlı-selçuk mimarisinden esintiler* içeriyor falan desin.. hukuk fakültesi öğrencileri merkezi dersliklerde, egitim fakültesinin amifsinde orda-burda kaç yıldır sürünüyor haberi olan var mı?

demem o ki, adamlar antepin yarısını ele geçirmişken öte dünyayı da düşünüp ilahiyat'a sponsor olmuşlardır. şimdi sanane amk istediklerine sponsor olurlar da diyebilirsiniz fakat bi allahın kulu da şu hukukçulara el uzatsın.

sonra da ilerde vay efendim nerde bu adalet, hani tarafsız yargı yok niye paralel bunlar diyorsunuz, olmuyor.
  • ileride tüm dünyaya ismini duyuracak türkiye'nin belki de en kaliteli üniversitesi.
  • rivayete göre 4-5 sene içinde ülkenin en iyi 3 ünivertesinden biri olacağı söylenen kurum.
  • isime gel yarabbim acaba kendi cocugunuzu yolluyomusunuz sayın holding bey ya da ortahalli olsaydınız sanko gibi bi isimli üniversiteye cocugunuzu yollarmıydınız hiç sanmıyorum ülkede enayi cok tabiii