şükela:  tümü | bugün
 • bel ağrısından 90'lık nineler gibi iki büklüm olmuşken nöbetçi eczaneden bu yakıyı aldım. 3.5 gramlık olanı 3.5 lira. resmen hayata yeniden döndüm, belim sırtım düzeldi. kulunç problemi olanlar da deneyebilir gencolar.

  biraz geç etki ediyor ama edince de çok pis yanacaksınız hazır olun.

  (bkz: kapsikum)
 • mucize bir merhem, resmen hayat kurtarıcım.

  bilinmeyen bir sebeple periyodik olmayan bir sırt ağrım var. tüm kan değerlerime bakıldı hatta kanser bile arandı ama sonuç yok, doktorlar çözüm sunamadi.

  bazı zamanlar uyurken başlayan, uykunun bir güzel içine edip 12 saate kadar devam edebilen bu aşırı eziyetli ağrımı tek geçirebilen şey bu.

  bu merhemi kullanmaya başlamadan önce kaç kere şafak sokerken acillere gittiğimi, kaç kere doktorları kuvvetli ağrı kesici vermeleri için ikna etmeye çalıştığımı hatırlamıyorum. resmen bağımlı muamelesi görüyordum amk.

  tanımlamak gerekirse kısaca ben-gay 'in kokusuz ve 5 kat daha güçlü olanı diyebilirim.

  sürmenizle beraber 1 dakika icinde ısıtmaya başlıyor. yalnız ölçüyü kacirmamanizi öneririm zira ne kadar surerseniz o kadar güçlü ve uzun süre yakıyor.

  ertesi günde duş alırken çok sıcak su kullanmamanizi öneririm. merhem size kendini hatirlatabilir.

  ben son kullanıcı olarak bu şekilde tanimliyorum ama kısaca ağrının merkezi sinir sistemine iletimini durduruyor. yetkili bir abimiz çıkıp açıklasın.

  bunu icat eden çok müslüman adammış der giderim.
 • çin mahallelerinde tiger balm olarak satılan şeyin türkiye'deki bir versiyonu. kutusundaki minik kaplan logosu da muhtemelen buna referans veriyor. dayanılmaz derecede acıtmıyor ya da benim acı eşiğim tahminimden yüksekmiş. soğuk algınlığına iyi geliyor deniyor. kas ağrısına iyi geliyor deniyor. çeşitli denemeler yapıyorum. kulağımın arkasına sürdüm, hiç hissetmedim. burna sürmek tüm sinüsleri açar ama cesaret edemezdim. eklektik bilgilerime dayanarak, yine alternatif çin tıbbından hareketle, empotans tedavisi için baldırlarınıza sürebileceğinizi de düşünüyorum. epey ilginç, sıcak tutan bir merhem.
 • kendisine karşı bağışıklık kazanılıp kazanılmadığını merak ettiğim merhem. ilk kullandığımda cehennem gibi yakarken şimdi 3 ayrı eczaneden almama rağmen ilk günkü gibi yakmadı. ilk gün dediğim de iki üç gün önce.
 • vicks gibi birşey ancak daha efektif çalıştığını söyleyebilirim.
  yakı olarak bildiğimiz firmanın içindeki etken madde ile oluşturduğu merhemdir.
  sürdüğünüzde yavaş yavaş o bölgede yanma başlar. ağrınızı söker atar. sevdiğim ve evde sürekli bulundurduğum ilaçlardan biridir. tavsiye ederim. ama baya yakıyor ona göre süreceğiniz yeri iyi seçin