• bu kavgalar hep oluyordu. ttelefonlar, sosyal medya bu kadar yaygın değildi. şu an bize çok aşırı gelen olayların tamamı sosyal medya ve kameraların yaygınlaşması sonucu farkına vardığımız olaylar.
  • olsada etsek?
  • milli eğitime ayrılan bütçeye yazık. bu gençlikten bir halt olmaz. %83,7'si çöp.(bak küsüratlı rakam.)
  • ufc effect
  • ben erkek halimle kavga ettiğim kişinin başından tutup öyle yere vurmam. kadınların acıması yok valla. kadının şerri hakikaten fena...
  • kilolu olan kız diğerine saldırmış gibi görünüyor, bir kavgadan ziyade saldırı ve savunma olayı.
    minibüste, otobüste, sokakta herkes birbirine saldıracak bahane arıyor.
    baştan sona, yukarıdan aşağıya kavga ve hakaret aklileştirildi.
  • üstteki kızın hagar gibi rakibini dövdüğü kavga. bir de rakibinin üstüne kaldırıp varil atsaymış tam olacakmış.
  • beyazlı kız tam bir ayı. fiziği,hal ve hareketleri iğrenç ötesi. o koluna yaptırdığı hapishane dövmeleri pastanın üstünde krema olmuş. bok üzerindeki dumanda olabilir.
  • dayak atan şişman kızı tam olarak pitbullara benzettim. nasıl pitbull çeneyi kilitleyince kurtulması zor oluyor hanimefendi de rakibine benzer şekilde kilitlenmiş. ayrıca umuyorum ki uğruna kavga ettikleri eleman suriyeli değildir.*
hesabın var mı? giriş yap