şükela:  tümü | bugün
  • kenan doğulu'nun 2011 yazında piyasaya çıkaracağı yeni albümününün ilk single'ı. sözü ve bestesi kenan doğulu'nun kendisine, aranjesi ise abisi ozan doğulu'ya ait olan "şans meleğim"'i bu adresten dinleyebilirsiniz.
  • alain delon, cakkıdı, dudu dudu karışımı kötü şarkı.
  • şişme bir yaz şarkısı.
  • sözleri şöyledir:

süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız
    işte hayat böyle birşey şip şak değişir herşey
    biraz mutsuzu mutsuzken çekim gücümü unutmuşken
    evrenle barıştım bugün iyi ki varsın

saçını bir sağa bir sola savuruyorsun ya baka baka doyamıyorum
    gözünü süze süze havalı havalı gülünce hayran oluyorum
    istediğimi bile bile tatlı tatlı bel altı çekinmeden vuruyorsun ya
    istediğimi göre göre nazlı nazlı gizliden renk de veriyorsun bana

şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin (süper, süper)
    en güzel bölüm başlıyor yanıma uzan seyredelim (süper,süper)

bugün tam havamdayım
    yedi yirmidört ayardayım
    dört dörtlük bir moddayım
    altın günüm bugün
    sağımdan kalkmışım
    gülerek uyanmışım
    özlenilecek, meraklanılacak bir sevgili var artık, var artık.
  • dünkü kenan dogulu konserinde 5 kere dinleyince insan belli bir noktandan sonra irite olabiliyor.özellikle bis yapıldığı zaman bir kere daha çalındğında yeterliydi.halbuki ozan ısrarla 5 kere çaldı.allahtan kenan seyircinin aşk oyunu ve kurşun adres sormaz ki ? şarkılarını istediğini anladığı için çaldılar.aşkolik -kandırdım ve en kıymetlim şarkılarını çalsaydı çok daha güzel olurdu. şarkıyı genel olarak değerlendirirsek ozan doğulu ağırlıklı bir şarkı olmuş .aranje şarkının önüne geçiyor bir de kenana daha çok ben güzelden anlarım -kandırdım gibi hareketli şarkılar yakışıyor.sözleri çok anlamsız müziğin ağırlıklı olduğu şarkılar kenanın tarzı değil o daha çok serdar ortaç gibi geliyor bana.
  • özellikle müziğiyle kendisini dinleten şarkı.
  • nakaratı için dinlenebilecek bir şarkı olmuştur kendisi. yazı kurtarırsa, şüper şüper!!

şarkıda, the secret'a da selam çakılmıştır ayrıca.
  • girişinde çalan, ismini bilmediğim enstrümanla ya da, o ezgilerle hafiften taverna tandansı yakaladığım parça. yine de kenan doğulu nun tarzıdır bilemem orasını !
  • bangır bangır ''yaaaz'' diye bağıran şarkı. seviyorum, ölüyorum, bitiyorum. süper süüpeerrr...
  • girişindeki ezgiyle ve genel olarak ritimden dolayı kendimi arap saunasında hissetmeme neden olmuş olan şarkıdır.