şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hiç bir yaratıcılığı olmayan bir adamdır, program sunarken "şindi 'şunu' izliycez, erman'ım ne dersin, fatih hoca iyi konuştu, fenerbahçe'nin kendi sorunları war, maç bitti, iyi günler" den başka bi cümle kullanmaz, kullanamaz. galatasaraylı gibi görünüyo bana, boş bi adam, en basitinden bi çengel bulmaca wersem ermansız, gümüşün simgesini bile bilemez.
 • lazio-fiorentina macini erman toroglu ile yorumlarken karel poborsky'yi bi turlu soyleyemeyen ''pobarsku'',''poparske'' gibisinden kelimeler ureten adam..
 • ali şen'in yıllarca sansar dedigi, konusması ve ses tonuyla gönlümüzü fetheden stan'le birlikte telefonla konustugumuz buyuk insan. turk spor medyası camiasının bir numaralı ismi!
 • "1914 yilinda sisli bir prague gecesine acilan kapidan cikan sansor a. sokak lambalarinin parlattigi islak sokaklarin duvar diplerinden.... "
  diye baslayan kayip kafka manuscriptine kahraman olmus sansor a.nin ogludur. sansor a. 1941'de savastan kacip istanbul'a yerlestiginde soyisminin pratikliginin yeni ulkesinin nufus memurlarina hic pratik gelmemesi ve binaenaleyh killanmalari uzerine kafka'nin isim babaligini yaptigi soyismini "buyuka" diye degistirmistir. sansal a.'nin kendisi dahi bir kafka kahramaninin oglu oldugunu bilmemektedir. kayip manuscript bir paris sahafinin nemli bodrumunda artik curumeye yuz tuttugui tozlu rafta bulunup gundeme gelmedikce de bu boylece surecek, sansor a.'nin oglu sansal buyuka erman buyukt ile her hafta maceradan maceraya kosmaya devam edecektir.
 • her hafta bir futbol adamini motive eden, bu yolla turk futbolunun geli$mesine buyuk katkilari olan degerli insan. kendisi her programda takdir edip gaz verecek birilerini bulabilmektedir. "siirt koy hizmetleri yse spor'un yedek sag beki cemal, gerek son haftalardaki yukselen form grafigiyle, gerekse efendiligiyle ornek te$kil ediyor. degil mi erman hocam..." $emalinde.
 • kendisi 18 - 20 sene önce türkiye'nin en büyük gazetelerinde spor servisi müdürlüğü yapıyordu...gerisini siz hesap edin...
 • 2002/2003 sezonunun 1. haftasında, galatasaray taraftarlarının macın hakemi erol ersoy'a olan tepkilerini o unutulmaz aksanıyla "taraftarlar, hakem erol ersoy'u i lav yu haci deeeeyeeeee pırotesto edeeyor" şeklinde dile getirmiştir.
 • sakinlik abidesi bi adam. ara sira erman toroglu'nun begendigi pozisyonlari begenmemesi üzerine patlar, onlarda da carcar konusan erman amca sansal'i bastirir, o da boynu bükük diger görüntüleri izlettirir bize.
 • sessiz sakin biri olduğu için erman toroğlu'nun bütün benzetmelerini kabul eden insan. erman toroğlu hıncal uluç'lada program yapmıştır ama hiç "hıncal senin anani seveyim desem bu kufur olur mu?" dememiştir.
 • son zamanlarda erman a laf yetiştirmesiyle büyükağa lakabını hak eden sevgili futbol yorumcusu.