şükela:  tümü | bugün
  • cem gelinoğlu'nun başrolde olduğu 3. filmi...
    bu sefer yapımcısı taff pictures...
  • güzel filme benziyor ya.ben gidicem eğlendirir cem gelinoglunun içine girdiği her yapım guzel bence.

cumali ceber denen salak filmi 1200le çarpıp 10a böler.
  • fragmanı gelmiş: https://youtu.be/yspterxlypi
  • fragmandan gördüğüm kadarıyla gayet olmuş filmdir.

şöyle ki bu film arkasına çok güçlü bütçeler ve sponsorlar almadan ortaya çıkıyor ve başrol oyuncusu sonuçta yılların karizmatik dizi oyuncusu, genç kızların sevgilisi değil. ona rağmen abartı derecede işeme, sıçma, osurma, barzoluk yapma, sövme olmadan uzun zamandır beklenen türk komedi filmi hasretini bir nebze olsun giderecek. ha bunlar yok demiyorum, fragmandan anladığım kadarıyla kıvamında. yoksa kimseden kemal sunal ayarında film beklemiyorum, o yüce şahsiyete haksızlık olur. o eskiler geldiler ve geçtiler. o güzel atlarına binip gittiler.

fragmanda güldüm, umarım filmi daha iyi olur ve türk sinemasına yeni bir sima kazandırılmış olur.
  • cem gelinoğlunu vine zamanından beri seviyorum gerçekten mizah yapmaya çalışıyor tipide buna müsait.
    ve şu film cumali ceber denen kımıl filminden bin kat daha iyi.
  • güzel işler yapan cem gelinoğlu'nun fragmandan da anlaşıldığı üzere yine güldüreceği film.
  • ilk defa bi türk filmi fragmanında bu denli küfür duyuyorum.

muhtemelen izlemeyeceğim ama izleyenleri şenlendirecek gibi bi havası var.
  • toplum mühendisliğinin yeni halkası.

uzun uzun analiz kasmaya değecek bir gişe yakalayamayacak zaten, ama şimdilik şunu söyleyeyim recep ivedik'ten tek farkı din sosuna banılmış olması. son yıllarda komedi adı altında sürekli lümpenliğin güzellendiği türk sinemasında dinin de artık yer almaya başlaması ayrıca düşünülmesi gereken bir konu.
  • cem gelinoğlu'nu severim. ali kundilli filmleri çok iyi değildi fakat izlemiştim. değişik bir tarzı var.

bu filmin de fragmanı fena görünmüyor. mükemmel bir film beklemiyorum ama yine de seyretmeyi düşünüyorum.
  • cem gelinoğlu'nu uzun süredir takip ediyorum ve cem yılmaz'dan sonra bu kadar çok güldüğüm bir insan olmadı. adamı cem yılmaz ile aynı seviyeye koyuyorum valla, vinelerını izlerken ağladığımı biliyorum resmen adsfsf

ali kundilli 1-2 düşük prodüksüyon ve tecrübesizliğe rağmen ehh iştelik filmlerdi. ilk iki filme gidemedim ama buna net gidiyorum. adama o kadar güldük, bi de para kazandıralım.