şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu ve bu entrylerini okuduktan sonra kahkaha attığım, beraber keeping up with the kardashians izlemek istediğim yazar. sephora da gezebiliriz tabii.

  kendisini takibe aldım moda kanalına daha çok güzellik entrysi girmeli bence.
 • üslubunu beğendiğim, bazı benzetmelerine kahkaha attığım; kafamda (çok sevdiğim bir ablam da öyle olduğu için mi bilinmez) minyon, yaşını göstermeyen bir hanımefendi olarak canlandırdığım -ki bu canlandırmayı istemsizce yapıyorum- takip edilesi yazar.

  bir sonraki "tanışmak istenilen yazarlar" listeme eklenmiştir.*
 • zeki ve eğlenceli kadın. henüz görmedim ama kesin çok güzel. evli ve çocuklu olduğunu yazayım da yanlış olmasın.*

  "istanbul'un meşhur hiçbir şeyi yok ne biçim şehir" bahisli entryme süper fikirlerle dönünce hakkını vermek için buraları süsleyeyim dedim.
  "muhallebisi, sarıyer böreği, kanlıca yoğurdu, beykoz kebabı, vefa bozası..." dedi, daha da artırıyordu ama engel oldum.

  zeki kadın sevmiyorum aslında ben, engelleyeyim en iyisi.
 • (bkz: gudik)
 • durum komedyeni. bana kalırsa, o yerleşik hayatta yaşarken, ailesi, işi v.s. devam ederken iç sesi de durmaksızın komedyenlik ediyor.
  okuyorum, paylaştığı anlarda ben olsam/olduğumda diye düşünüp kendi hallerime bakıyorum, vallahi aynısı. ama ben hiç bunları bu şekilde anlatamıyorum. benim iç sesim sıkıcı zira.

  pek seviyorum, okuyorum, okumalara doyamıyorum.
 • az sonra ilan-ı aşk edeceğim yazar.

  seni çok seviyorum on üç.

  badiden öte fiziken yanımda olan bir dost gibi acılarımı da, hüzünlerimi de, mutluluklarımı da paylaştığın için çok teşekkür ederim.

  badi ötesisin benim için. her zaman bildim ki buraya içimi gerçekten açtığım şeyleri yazdığımda arkasından pıt pıt mesaj kutuma geleceksin.
  ve söylediklerin hep gerçekçi olacak. bana hiçbir zaman sadece duymak istediklerimi söylemedin, hep olanı olduğu gibi yorumladın.

  kerinin onüçü çok sevmesi diye bir başlık açardım hiç de sırıtmazdı ama bendeki süper şans ile kimseye yapmadıklarını yapıp beni uçurabilirler.*

  duygulandığını tahmin ediyorum. romantizm benim işim.

  ince, beni romantizm bakanı yapmalı.