şükela:  tümü | bugün
 • 1978 de venezuelanın caracas kentinde doğmuş kendisi( zaten bütün yakışıklı ve güzel insanlar venezueladan çıkmaz mı a dostlar), futbolcu olacakmış, 3 sene futbol oynamış sonra vazgeçip aktör olmuş iyi de etmiş.
 • sadece iyi bir oyuncu olmakla kalmayip; ingilizce, fransizca, italyanca ve ispanyolcayi anadili gibi konusan; tenis, hokey, scuba diving ve futbolda cok basarili olan, drama mezunu, babasi diplomat oldugu icin caracasda dogmasina ragmen londrada buyumus ve bol bol gezmis, pek bir sirin gorunumlu insandir... heroesun en cok sevdigim karakteridir...
 • ismi gibi kendisi de pek bir seksi aktör kişi.
 • merlin dizisinin biricik lancelot'udur aynı zamanda. normal şartlar altında isaac mendez karakteriyle hiç dikkatimi çekmemişken aslında tüm olay bir adet zırhla bir kılıca bakıyormuş. camelot şövalyeliği de pek bi yakıştı zaar..
 • deseler ki santiago cabrera ekşi sözlükte trollük yapıyor, hiç rahatsız olmam, ne güzel saçların var diye mesaj atarım, haddinden fazla şukelaya basıp haftanın birincisi yaparım.
 • che filminde camilo cienfuegos'u da canlandırmışlığı vardır.
 • merlin aleminden gelmiş geçmiş en yakışıklı adam. günümüzde yaşasa en fazla yurtdışında moda tasarımı okuyup entelijans geçinen bir clubber modeli olabilecek kuş zekalı arthur denen prens bozmasını kurtaracağım diye, ama ondan da kötüsü gwen'e söz vermiş olduğu için kendini feda etmiştir. üstelik efsanede önemli bir yere sahipken dizide bu kadar kolay harcanabilmesi de senaristlerin bir mallığı olsa gerek. tamam efsane anlatmıyorsunuz da bu kadar saptırmayın yahu.
 • önce heroes'da görüp beğendiğim; daha sonrasında merlin dizisinde favori karakterimi oynayınca, tapmaya başladığım adamdır! ancak mal senaristler yüzünden, her sezon 1 bölümde görünebildi! hatta yuvarlak masa kurulmadan, arthur ve şövalyeleri nam salamadan, efsanenin benim açımdan en sevdiğim yeri olan guinevere ile ilişkisi başlamadan öldü gitti! sanırım ileri ki bölümde yine görünecek ancak kalıcı olmasına dair umutlarım artık tükendi!
 • diyorum ki tip latin(hey maşallah) ama aksan muhteşem bir british(hey maşallah^2), meğersem diplomat bir babanın çocuğuymuş da böyle olmuş tabii. londra, romanya, toronto, madrid büyürken bulunduğu yerler, venezuela doğumlu lakin kendisini şili'li hissediyor, şu an da hem los angeles'da hem londra'da yaşıyor. ispanyolca, ingilizce, fransızca ve italyanca konuşabiliyor. sean connery ve anthony hopkins'in de eğitim aldığı londra'nın prestijli bir drama okulunda öğrenim görmüş.

  tam bir beyaz atlı şövalye olan lancelot'un kendisini görür görmez insanı saran sakin etkileyiciliğini boğa burcu erkeği olduğunu öğrenince kolayca anlamlandırabiliyoruz. lakin neden bu aşmış insan evladını oynadığı dizilerde bile doğru dürüst izleyemediğimizi hiç anlayamıyoruz.

  ayrıca futbolcu da olsa olurmuş, isim müsait.
 • heroes ve merlin adlı dizilerdeki en yakışıklı oyuncu. profilden eşime benziyor azıcık.