şükela:  tümü | bugün
  • yavaştan entryleri ile kendini belli etmeye başlayan değerli yazar. ilgiyle takip ediyoruz.
  • bilkentli ve de uluslararası ilişkilerci olduğundan şüphelendiğim yazar.
  • üslubundaki mütevaziliği ve sadeliği taktir ettiğim yazar.kaliteli entryler yazmak için illa küfür ya da basit ironi kullanmak gerekmediğini kanıtlıyor.
  • istikrarlı üslubunu ve bilgi düzeyini takdirle izlediğim badim.
  • şimdilik çaylak lanetli badi. en kısa zamanda geri döneceğini umuyoruz.
  • okuyun okutun.
  • yazılarında mantığı ön plana çıkaran, neden sonuç ilişkini iyi yansıtan, muhtemelen zamanının ötesindekileriyle gurur duyan, kimilerinin işine gelmeyen araştırmacı dobra yazar.(bkz: badi)
  • sanverin şöyle bir yanı vardır. bir şeylere inanır ve savunur. savunduğunu yüksek sesle ifade etmekten çekinmez. ben onun en çok bu yönünü severim. sanver dosttur. başınız sıkışınca yardım eder. kafanız basmayınca fikir verir. kendini geliştireceğine inandığı için başkalarının angarya gördüğü şeyleri gönüllü yapar. bir sürü insan tanır, bir sürü insan da onu tanır. sanver çalışkandır. o çalışkanlığı sayesinde bir gün çok büyük bir adam olacaktır. bugüne bugün sanveri artık 10 senedir tanıyorum (yaşlandık be sanver) dilerim bir ömürboyu da uzaktan da olsa kendisiyle muhabbetim devam eder.
  • adeta sözlükte uzaktan eğitimle ders veriyor. eline sağlık.
  • "resmi tarih"

ama o kadar da umutsuz değil. okuyup görücez.