şükela:  tümü | bugün
  • super kid, women fit, multi-v ve men power çeşitlerine rastladığım, doğal kaynak suyuna ilave edilmiş vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş su.

sanırım ülkem piyasasına yeni girdi. carrefour'da yaz ortası denk gelip multi-v ve men power olanından alıp denedim. tadı suyun aromalandırılmış hali gibi. ürüne lezzetini veren fruit up, oxford brookes üniversitesi tarafından onaylanan düşük glisemikli bir meyve ekstraktıymış.
  • yanlış hatırlamıyorsam migros'ta da satılan ürün. 2.5 tl gibi bi fiyatı vardı. l-carnitine filan da içeriyordu ama kaç mg olduğuna bakmaya fırsatım olmadı. eğer yeterli bi miktar l-carnitine içeriği varsa çok tutar. yoksa sadece vitamin için ben kullanmam. kullanan kullansın.
  • men power ürünü proteinlerin yapı taşı olan leucin + valin + ısoleucin içerir. l-carnitine ile yağ yakmayı desteklermiş. ürün açıklamasının yalancısıyım.

kaynak
  • men power olanın üzerinde l-carnitine oranı yazmamaktadır.
  • bugün sporda tansiyonum, şekerim, düşebilecek her bir şeyim düşünce benim hoca woman fit'i tutuşturdu elime.

şekerli, aromalı, boyalı su ama lanet olsun tadı çogzel. bir şişesinde 10g kh ile çok da kötü değil gibi sanki. içindekilere bakınca en bi son sıralarda yazan l-carnitine oranı düşükten de öte bence, adı var kendi yok diye tahmin ediyorum. neyse spor çıkışı bi koşu gittim portakallısını (multi v) aldım, onun tadı hiçbir şeye benzemiyor, sevmedim. woman fit ani hipoglisemik reaksiyonlarda/spor yorgunluklarında iyi olabilir, ama her zaman içilecek kadar "fit" değil.
  • amk memleketinde bir orijinal urun ciksin da disimi kirayim ya. herifler gidip glaceau'nun vitamin waterıni esprili sakali etiketlerine kadar birebir cakmislar amk hahaha yuzsuzlugun , kosele suratliligin boylesi !
  • açıldıktan sonra ne kadar süre içinde tüketilmesi gerekir velirtilmeyen içeçek
  • bunun hazır yapılmışı vardı zaten.

(bkz: brawndo)
  • markette görünce direkt çevirip içindekilere bakıp aldım, az önce içerken "büyük beden elbise istedin vermediler, merve'ye de çok yakıştı o elbise... azmet kuğu gibi ol. merveler de herkesler de çatlasın" yazısını gördüm etiketin üzerinde ve aldığıma aşırı pişman oldum. her şeyi ciddiye alan insan falan değilim. bu tip zevzekliklerden ise tiksiniyorum. ürün satmak için yaptıkları (taklit ettikleri) şey, beni üründen soğutuyor. bir daha almam.
    başka bir coğrafyada yaşasam belki güleceğim şeylere, bu ülkede maruz kaldığım aşırı saçma bir kültür sebebiyle tiksinerek bakıyorum. o etikette zalımlar collection gördüm.
  • seviyorum bu zımbırtıyı. sanırım sadece migros'ta satılıyor. sarı olanda çinko var. çinko hapı alman lazım diyen doktor aklıma geliyor, içerken vicdanımı rahatlatıyorum. fakat sağlıklı olduğu iddiasındaki bir içecek için kalori değeri biraz yüksek geldi bana.