• hazır meyve sularından daha sağlıklı olduğundan şüphem yok.
  • düşük kalorili meyve aromalı vitaminli su. woman fit’in tadı lastiği eritip sulandırmışlar gibi. kokusu çok kötü, tadı da pek güzel sayılmaz.
  • tadı bildiğiniz çocuk şurupları veya sakızlardaki aromalardan çok da farklı değil. powerade, gatorade ya da enerji içecekleri gibi ürünlerden çekinip de sade su bana yetmez veya soda-ayran'dan sıkıldım diyenler için farklı bir alternatif olabilir. onun dışında vitamine vurgu yaptığı için kullanım sonunda ortaya çıkacak şey büyük oranda;

(bkz: yüksek kaliteli zenginleştirilmiş çiş)
  • kokusu cidden kötü olan içecek. kırmızı renkli bi ürününü almıştım geçenlerde spor çıkışı denemek için. tadı orta düzeyde olsa da içinden gelen eskimiş damacana kokusu olmamış.
  • multi-v versiyonunun üzerinde, noktası virgülüne aynen şunlar yazıyor;

"offf... yine sabahın körü, yine alelacele hazırlanıp evden çıkman gerekecek. şimdi kim kaldıracak seni kazıyarak yataktan. ağzın yapış yapış ve tatsız. belki bir kahvaltıya bile zamanın olmayacak. haftanın 5 günü tatil olsa sadece 2 gün çalışsak, bunun için çok çalıştık ama olmuyor; başaramadık. sana bu konuda yardımcı olamayız ama güne güzel başlaman, damağında güzel bir tat, bedeninde biraz sıvı, biraz vitamin, biraz canlılık, biraz zindelik için yardımcı olabiliriz."

bu ney lan?

tanıtım mı yapıyorsun, emperyalist düzene bayrak mı açıyorsun, felsefe mi yapıyorsun yoksa dalga mı geçiyorsun?

rica ederim ya, sen saol!
  • "içindekiler" kısmına güvenerek kullandığım içecek. umarım verdikleri değerler doğrudur, zira beslenme düzeni iyi olmayan biri olarak bu tip desteklere ihtiyaç duyuyorum.
  • ana maddesi şekerli su olan, bol aromalı, az vitaminli tamamen yapay bir laboratuvar içeceği.

aklı başında yetişkin bir insanın kullanmasını pek olası bulmuyorum. vitamin ihtiyacım varsa, bunun vitamini koklatarak sunduğu, üstüne bir de vücuduma gereksiz şeker sokacak saçma kimyasalı içeceğime gidip vitamin hapı alırım.

sadece bunu güzel bir şey sanıp bol bol tüketecek olan çoluk çocuğa acıyorum. zira bolca da reklam yapmaktalar.
  • c+mix olan sarı renkli üründe 100 ml için enerji ve besin öğeleri şu şekildedir: 12 kcal enerji, 2.9 g karbonhidrat, 2.9 g şeker, 0.0035 g sodium, 0.01 g yağ, 0.01 g doymuş yağ, 0.01 g protein, 0.02 g lif, 16 mg vitamin c, 1.6 mg vitamin b3, 0.6 mg vitamin b5, 0.14 mg vitamin b6, 1 mg çinko ve az miktarda vitamin b8-9-12

not: 1 şişe 500 ml. farklı renkli olanlar farklı içeriğe sahip olabilir.

edit: men power çeşidinde ginseng g115 de varmış öyle yazıyor üzerinde
  • farklı farklı deniyorum son günlerde fakat beynim beni rahat bırakmadı ve yan etkisi vs. var mı diye sözlüğe geldim. görünüşe göre şimdiye kadar düzgün profil çizen bir içecek.
    //////
    tam 2 yıl 1 ay sonra gelen edit: bir diyetisyene sordum ve herhangi bir sorun görmediğini söyledi.
  • uzerinde "kadınlar çiçektir ve çiçekler su ister. hatta bazıları vitaminli su ister. böyle sulu şakalar karşısında da kadınlar ya susar ya da su'sar. kadınlar su'sarsa ya su içer ya da sadece susar. neyse biz de susalım. sizi bu vitaminli suyunuzla baş başa bırakalım. fitne fesadın eksik olduğu, güzel günler görmeniz dileğiyle..." diye bir metin iceren vitaminli su.

sizin positif cinsiyetciliginizi yesinler. cicek babandir, vitaminli suyu da baban icsin sevgili metin yazari!
    beş yıl sonra editi: bu entry oylaninca hatırladım yine ben resmen bu markaya kör olmuşum o günden sonra asla görmüyorum hiçbir yerde yani satılıyorlar ama ben tercihli körlük yaşıyorum. bazı markaları sildim mi tamamen siliyorum ne ilginç bir tüketici davranışı bununla ilgili bir araştırma bilen varsa paylaşsın pls.
hesabın var mı? giriş yap