şükela:  tümü | bugün soru sor
  • esenyurt'ta kendisine saldırıp dudaklarını öpmeye çalışan sapığın dilini ısırıp koparmış kız. ropörtajını dinledim de dişlerim keskindir diyor. sapık acılar ve kanlar içinde kıvranmış.

ancak sapığın aldığı ceza çok az. tecavüz girişimine 4 yıl ceza vermişler. neymiş? kızı sevgilisi sanmış.

ulan sen sevgiline yolun ortasında tecavüze mi kalkıyorsun?

https://www.posta.com.tr/…cezasi-belli-oldu-2073018
  • kahraman olduğu iddia edilen kızdır.

her ay onlarca "erkek" askerimiz şehit oluyor tık yok. kızın biri sapığın dilini kopardığı için "kahraman" ilan ediliyor...
  • ülkemizde tuhaf şeyler bitmiyor. mesela bir kadından bahsediliyor ve cinsel tacizde bulunulduğu yazıyor entry bunun ile alakalı ile biri gelip altına demagoji olsun diye “şehitlerin’’ adını ağzına alıp şov yapmaya çalışıyor. klavye başında olmuyor bu işler. ayrıca gidip bu konu işe alakalı başlıklara enrty açabilirsin. işiniz gücünüz şov.
  • başka bir versiyonu da karın olduğunu bilmiyordum vur beni tarzındadır. kahraman ablamızı burdan tebrik ediyorum dişleri dert görmesin.
  • afrika'da her gün binlerce çocuk ölürken gündem olmasına anlam veremediğim kızdır.

kesin pizzanın kenar hamurlarını yemeyip çöpe atıyodur.
  • tabiki iyi yapmış , güzel yapmış kızdır ancak bir tek bana mı çok psikopatça bir eylem geliyor bilemiyorum.
    oral seksden çok korkardım sanırım öpüşürken dilimi de kullanmıyacağım bir daha.
  • kadınlarımızı bu tür şeyler yapmak zorunda bırakan sistemin amk...

klişedir arada anlatılır, ingilterede parkın birinde gece vakti kadının birini taciz eder biri... hakim 7 yıl 7 gün ceza verir. taciz için 7 günü vermiştir. 7 yıl da; bir kadının gece vakti parkta özgürce dolaşmasına engel olduğu için verilmiştir.

bu orospu çocuğuna da 4 yıl + 40 yıl vereceksin ki, bir sonraki öyle "kız arkadaşım sandım" yalanına başvuramayacak.
  • bu haberin en trajik yanı sapığın mahkemede iyi halden ceza indirimi almış olmasıdır. bu genç çok iyi huylu bu kadın kadın vahşice saldırdı diye kıza 10 yıl vermemişler allahtan.
  • kötü olaylardan da iyi şeyler doğabiliyor dedirtmiş haber . baksanıza art niyetli bir adamın iyi halini çıkarmış bu durum . teşekkürler hukuk,teşekkürler topraklarım !