• babam. bir bardak soğuk suyu bile içerken höpürdetir. bu yaşta sinirden saçlarım döküldü.
  • bedensel gelişimine ağzı ayak uyduramamış insandır. midenin ihtiyacını şaşkınlıkla karşılayan heyecanlı bir ağza sahiptir. boğazıyla değil, ağzıyla yutmaya çalışır.
  • höykürdeterek patır kütür dövülesi, silsilesi sikilesi insandır. camış soyundan gelir, leey leey limi limi leyy.
  • çok havalı plaza kadınları ve süper cool plaza erkeklerinin bir kısmısı da bu gruba dahildir. elmalarını ofis sessizliği içinde şapırdata kütürdete yemekte bir beis görmezler. aynı kişilerin sakız çatlatması da çok olasıdır.
  • insanın içinde ne güzellik varsa öldürendir. eski sevgilimdir. onun için deli olduğum zamanlarda bile ne zaman yemeğe oturacak olsak bir soğuma gelirdi. bazen dizlerimin üzerine atıp kendimi "allahım neden, neeeğ'deeennnn??!!!" diye yüce rabbime yakarasım gelirdi. en sevdiğiniz insanla bile aranıza soğukluk sokar, uyuzluk sokar, insanın asabını bozar öyle sinsice bir şeydir bu. herkes aman ne olacak der ama yuva yıkar yuva! nolur dikkat edin abilerim ablalarım, çekilmiyorsunuz!
  • isyerinde canimdan cok sevdigim bir insan. bak kola içiyor şimdi:
    - hörrrööörörörööllöörrpp

sonra da buzlarını yiyor:
    - tokarrrrt tarrrktt tarııık toparaakk

nasıl seviyorum var ya, yosun gibi.
  • dededir. dedeye sahip çıkalım. anneanneye ezdirmeyelim onu, bu özelliği yüzünden.
  • yemek yerken sinir katsayınızın artmasına sebep olur. aile bireylerinden birisi veya birkaçı ise beraber yemek yememeye sebep olur. neden böyle yaptıkları da anlaşılamamaktadır. çok mu zor ağzın kapalı yemek yemen amına koyım diye düşündürür ayrıca.
  • kim olursa olsun bizden değildir. yanımda yöremde olmaması gereken saygısız
    kişidir.

ben hiç ayıptır, yakınımdır, üzerim, üzülür vs. düşünmüyorum. direkt doğru
    ye, yiyemiyorsan da siktir olup git diyorum. aha bunlardan biri de benim
    ayı yeğenim. ibişi az masadan kovmadım.

motoru soğutmadan yeyen tipleri sevmem lan ben.
  • o sesleri duyduğum an şeytanın dürtüklediğini hissediyorum. şahsın kafasını yemeğe sokmak, yemeği şahsın kafasına sokmak yada şahsı bulduğum herhangi bi deliğe (bkz: kanalizasyon deliği) sokmak gibi isteklere yol açan beslenme özürlü vatandaş olur kendileri.
hesabın var mı? giriş yap