şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çocuk kitapları yazıyor,
    çok da iyi ediyor.
    kızım bayılıyor:

sizi seviyorum sara şahinkanat.

(bkz: yavru ahtapot olmak çok zor)
    (bkz: kim korkar kırmızı başlıklı kız'dan)
  • yazacağım yazacağım şimdiye fırsat,
    bu kış tanıştık biz sara hanım ile.

kızım ve oğlum ile birlikte, şehrimizdeki kitap fuarından bir hafta kadar sonra olmalı, çocukların kreşi sağ olsun bir imza günü tertiplediler. daha doğrusu kağıttan önce bir kumbara yaptırttılar çocuklara, bir ay boyunca para biriktirmeyi öğretmeye çalıştık. biriktirdikleri para ile kitapçıya gittiler tüm kreş. orada kumbaralarını açıp kitap satın aldılar. sara hanım da orada bulundu. önce çocuklara yeni kitabını okudu, daha sonra benim kızın favori kitabı olan yavru ahtapot olmak çok zor'u okudu.

sonra hem yeni kitabını hem de bizim favori kitabımızı imzalatmak üzere yanına gittik benim minnolarla. önce kızımla sohbet etti sara hanım ardından oğlumla bir muhabbete koyuldu ki evlere şenlik. öğrendimki sara hanım'ın da bir evladı varmış, evladına yazarak başlamış serüvenine,,

tevazusuna, çocuklarla iletişimine hayran kaldım, bir de fotoğraf çektirdik kreşteki arkadaşlarından ayrı, pek keyifli oldu.

ilk kitabımı imzalayan rahmetli aziz nesin olmuştu benim. babam götürmüştü imza gününe, şimdiki çocuklar harika kitabını imzalamıştı rahmetli. her şeyin fotoğrafını çekmeyi akıl eden babam o günü fotoğraflamayı akıl etmemiş, nasip...

benim kızın ilk kitabını behiç ak, oğlanın ilk kitabını ise sara şahinkanat imzaladı.

yeni kitabını da yazalım bittabi:
    (bkz: üç kedi bir dilek)
  • bütün kitaplarını bir tane bile kitabı olmayan okulumuza güzel temenniler ve notlar yazarak gönderen kalbi güzel çocuk kitabı yazarı.
  • cocuk edebiyatina bayilan biri olarak overrated buldugum bir yazar. kitaplari vasatin ustunde. tek sansi yapi kredi yayinlariyla calisiyor olmasi bence.