şükela:  tümü | bugün
  • i spit on your grave'in yeniden çevriminde rol alan genç oyuncu. filmin trailerlarına bakılırsa rolünün hakkını vermiş görünüyor.
  • spit on your grave'de rolünün hakkını vermiş mi henüz emin değilim. filmin yarısındayım, bir çıktım, tekrar girecem de midemi dinlendirmem gerek. kusacam lan neredeyse. film kötü olduğu için değil ama sahneler yüzünden. çünkü, (bkz: bunu yapan insan olamaz)... diyorsam da var bunlardan, memlekette doludur eminim (yok, beni siken olmadı daha). neyse, hatunun oyunculuğuna gelirsek...

--- spoiler ---
    daha ilk sahnelerde, anahtarları almadan önce aracıyla giderken yönetmen ısrarla hatunun yüzüne kilitlemiş. eve varana dek bırakmamış. "bakın bu kız güzel, bakın bakın süper.". evet abi, kız süper, çok güzel, harika. ama yol bulmaya çalışan ve yalnız başına direksiyon başında ilerleyen insan rolü keserken yalnız değil. yalnız olmadığını ve izlendiğini hissediyor. hop! ama henüz hikayede başka kimse yok... kim izliyor onu? tabii ki önce yönetmen ve sahneleme ekibi ve sonra da bizler. dikkatle bile bakmana gerek yok, hatun sere serpe hissettiriyor bunu. dolayısıyla burada iyi bir oyunculuk sergilemiyor ama güzel. evet, çok güzel hatun ama bunlardan var her yerde, bizim mahallede de var.

evet, sarah butler hanımın, ırzına geçildikten sonra, sol kolundaki sinirlere bir şeyler olmuş. olur, normal, bedeniyle birlikte tüm sinir sistemi bir travma yaşıyor ama dikkat edin, nehre atlamak için yürümeye başladığında yönetmen "bu kadar istem dışı sol kol hareketi yeter, ayrıca yüzüne de bir duruluk gelsin artık. 'hepsi bitti, ben de bittim, ölmüş kadar huzurlu olmamak için bir nedenim yok, hatta ölmemek için bile bir nedenim pek yok ve ama biraz intikam, anlamsız olacaksa da...' ifadesi takın kuzum." demiş hatunumuza ve çot diye, evet çot diye kamera açısı değiştirerek yabıştırtmış bunu filme. bilmem senin de dikkatini çekecek mi ya da çekti mi.
    --- spoiler ---

oyunculuğu henüz taze gibi görünüyor ama teknoloji ile örtbas edilmiş bir yönetmen sıçırtması izliyor da olabilirim. üşenmezsem yazarım tamamını izleyince. biliyorsun, burada yarısında çıkmak revaçta. çıkmasan bile çıkmış gibi yapacaksın.

güzel hatun. seksi hatun. şey giyiyo lan bir ara, neydi... bi ara taşak geçmesi çok moda olan çizmelerden.. hah. ugg. ugg giyiyo ve yine de seksi.

ben galiba böyle filmleri saçma buluyorum. izlerken etkiliyor ama... ne gerek var gibi...
  • mr. skins 15th annual anatomy award winners'da ödül almıştır.

+21

http://goo.gl/gxinw2

+21
  • ı spit on your grave 3'te de rol alan 1985 doğumlu güzel oyuncu.
  • sarah.

öyle bir intikam aldın ki güzelim o gün bugündür erkek milleti olarak tırsmaktayız senden.

evde kalacaksın büyük ihtimal.