şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evinde ankara kedisi besleyen bir model insanı.

  (bkz: ukte)
  (bkz: frosties)
 • (bkz: gözleri birbirinden farklı renklerde olan kız)

  güzel kız. 9/10. bir puanı neyden kestim ben de bilmiyorum. herhalde "hiç kimse mükemmel değildir" diye. :-)
 • kısa zaman içerisinde ayı gibi ünlü olacağa benzeyen 20 yaşındaki güzel.

  instagram hesabı gevurların tabiriyle adeta: mouth watering

  https://www.instagram.com/krotchy/
 • http://elxrmarketing.com/…9/04_onc-sarah-2_0497.jpg

  çakma mutant. yukarıdaki resimde kabak gibi belli zaten lens kullandığı da eski ajansının websitesinde de gözlerinin ela olduğu belirtilmiş.

  http://msamodels.com/…t/women/791654/sarah-mcdaniel
 • şimdiye kadar gördüğüm en ama en güzel, bakmaktan sıkılınmayacak kadın kişisi.çok ama çok güzel demiş miydim ?
 • plyaboy kapağına cuk oturmuştur o dudaklar ne öyle :)
 • kendisi 20 yaşında bi ınstagram fenomenidir dünyada nadir bulunan bir "hastalıktan" dolayı iki gözü farklı renkdedir.bakın hastalık kelimesini bilerek tırnak içine aldım bu nasıl hastalık?hastalık denilen şey derttir tasadır kötüdür ama bu öyle değil dostlar bu baktıkça baktıran gördükçe içinizin tuhaf olmasını sağlayan bi hastalık.yaklaşık 3 hafta önce karşılaştım bu kızla şans eseri ınstagram profiline denk geldim o günden itibaren benim için kadınlar sarah ve diğerleri şeklinde ikiye ayrılıyor.ha yanlış olmasın olay sadece gözlerinin van kedisi gibi olması değil kız baştan aşağı bi tanrıça bi ne bileyim taş üstü taş yahu anlatamıyorum.fiziği gördüğüm en mükemmel kadın hatları...uzaylılar dünyayı istila etse kadın ne demek diye sorsalar direk bunu gösteririm o derece.büyük göğüs sevmeyen ben bu kızla tabularımı yıktım ne biliyim ulan kızın ayakları bile güzel amk.abaza falan sanmayın alakası yok sadece zevk sahibiyim bakın koskoca playboy dergisi bile bu kızı bu ay kapak modeli yaptı.bilen bilir playboy kısa bir zaman önce bundan sonra dergilerinde çıplak kadın fotoğraflarına yer vermeyeceğini açıklamıştı yani playboy tarihinde ilk defa nonenude bir dergi çıkartıyor ve çıkarttığı bu nonenude ilk sayının kapağına bu kızı layık görüyor kızın nasıl bi afeti devran olduğunu sanırım daha iyi anlamışsınızdır.umarım daha fazla görürüz sağda solda.gönül ister ki ufaktan porno sektörüne kaysın yakışır çünkü öyle bi havası var videolardan anlaşılıyor yapar yani.
  edit:imla
 • mükemmel güzellikte bir hatun kızımız.

  playboy yerine bangbross ta çalışması dileğiyle.
 • böyle birisi gerçekten var mı. insan hayret ediyor yahu. biri yeşil biri mavi.

  şaka gibi.
 • yiğidi öldür hakkını yeme dedikleri tam olarak bu. bayan olarak bile şahsen hayran kaldığım güzellikte biri. gözlerinin enteresanlığı ve güzelliğinin yanı sıra kendisinin duru güzelliği de ayrı bi olay. maşallah valla.