şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: lana del rey)
  • guzel mi cirkin mi olduguna karar vermenin guc oldugu yavru kus. bir bakiyorsun can yakiyor, o gozler zeytin gibi, bir bakiyorsun aman yarabbim kacmaya yer ariyorsun.
  • matematik hocama benzeyen, bagirmasini bilmeyen, aman aglama dedirten hatun kisilik. lezbiyen olmasi sasirtmis arkasindan cikan jessica lange'le birlikte oldularina dair dedikodular ortaligi germistir. bu olaylar disinda cok geyik ve tatli bir insan, twitterda da herkese cevap veriyor benden soylemesi. yan komsum da ordan biliyorum. bu nasil bir konusma tarziydi lan
  • çok başarılı oyuncu da, son iki sezonda kendisine ahsde gereksiz gereksiz çirkef, gudubet karakterler yazılıyor ve bu muhteşem kadın oyunculuğunun hakkını veremiyor. ama people v o.j.deki marcia performansına bakarsanız mükemmel bir oyunculuk görürsünüz. (bkz: the post) filmindeki küçük rolünde bile dikkat çekmeyi başarabilen başarılı bir oyuncu. seviyoruz kendisini, biraz daha güzel ağlasa tam olacak, kadının ağlamasına tahammül edemiyorum lan.
  • tatlılıktan ölecekler listemin bir numarası. uçak, arı, palyaço gibi çeşitli fobilere sahip olmakla beraber arı peteği, mercan kayalıkları gibi yan yana hücre görüntülü yapılardan da tiksinen bir değişiktir. nevrotik ve anksiyete sahibi olduğunu da ifade etmiştir. sarılayım da sakinleş hissi uyandıran masumiyeti vardır. amanda peetile yakın arkadaştır. ekşi sözlük magazin servisi bildirdi.
  • ocean's 8 promolarında bambaşka parlayan doğal komik ve süper sempatik kadın. graham norton show'da taklitleri olsun madonna ve cher'le ilgili anıları olsun, âdeta yarım yarım yarmıştır.
  • çok yetenekli olan ancak sürekli olarak güzel mi değil mi diye düşündüren kişi. ancak kesin olan tek bir şey var o da american horror story hotel' deki hypodermic sally karakteri aşırı güzel ve kendisine en çok yakışan ahs karakteri de o oldu. şimdiden ikonik.
  • studio 60 on the sunset strip'in harriet hayes'i olsa gerek. hastasiyiz ama bize varmaz.
  • leap of faith isimli dizide baş rollerden birinde oynayan aktris.
  • american horror story hotel kadrosunda da oynayacağı açıklanan sevimli kadın,lady gaga falan da kadrodaymış sanırım sevindim akşam akşam..