• sokakta içeceksek almayayım şömine başında koyun postu üzerinde çıplak içeceksek neden olmasın.
  • kırmızı olarak pinot noir, beyaz olarak chardonnay bilmeyenlerin bana yaklaşmamasi gereken veri tabani.
    saçma sapan kupaj dandik şaraplar içen kişilerin özellikle bu veritabanında bulunmaması gerekir. bir de tanımadığım insanla ne şarap içeceğim yahu yanima fıstık gibi bir hatun almak varken.

şarap kültürü için size iki film tavsiye edeyim bu arada;
    (bkz: sideways)
    (bkz: bottle shock)
  • hamalliye biranin yaninda sonuk kalmis. burasi neden canlanmasin ki?
  • boynuna fularını takan soluğu burada almış, lakin şiirlerden alıntı yapan özdemir asaf'ları göremedim onların da birazdan geleceğini düşünüyorum.

adam migros'tan aldığı 39 tl'lik şarapla göt kesiyor, sanki 1970 bordeoux şarap ikram edecek mk.
  • henüz kimseyle beraber şarap içme şansına erişemediğim veritabanımız.

ama bu fular mevzusunu geçelim artık, en azından bu başlıkta.

https://i.hizliresim.com/49mnva.jpg

benim ortam böyle, şort ve kirli sakal da mevcut hatta. bir aile mahzeninden öbürüne geçe geçe takılıyoruz. elit bir durum yok, macar yerli amcalar nineler de suratlarında bir gülümseme, kırmızı yanaklarla keyiflerine bakıyorlar.
  • haftada iki sefer şarap içerim, birinci içişimde orta seviye şarapları tercih ederim (suvla, sarafin, kayra vb), ikinci içişimden daha çok 25 tl üzerine çıkmayan köpek öldüren diye bilinen şarapları tercih ederim. katılmak istediğiniz günü siz seçin. adres izmir/ödemiş..
  • süryani şarabı ile dahil olacağım etkinliktir.
  • düşüyor mu lan böyle?
  • bir insan sarap icmelik arkadas ariyor olamaz. olsa olsa, biraz yalnizim, canim sevismek istiyor, birileri var mi veritabani olur. raki mi lan bu?
hesabın var mı? giriş yap